Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? (/Temat-Oszukal-was-ktos-kiedys-na-pieniadze-124625)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - $tasio - 20-03-2020 08:52

"znajomy" który miał mi pomnożyć siano, kilkukrotnei to robił a wtedy przewalił 120$ oddał jakieś 30$ po kilku miesiąc bo teraz ma chyba wielkie problemy bo przejebal kilka kilka k$ od innego znajomego przewalił chyba 0.16btc gdy kurs był wysoooki


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - yakuzi - 05-05-2020 16:18

Oszukal, i to nawet znajomy.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - kenzo540zen - 19-12-2020 00:12

Bo to raz, szczegolnie w internecie


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - basiagryzek - 16-04-2021 11:35

Stadion X-lecia.... gra w 3 kubki. Nie wiem ile miałam wtedy, jakoś ze 14 lat.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - korzeckar - 31-08-2021 11:10

Jeszcze mi się nie zdarzyło Big Grin


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - damianexxx5 - 25-04-2023 18:14

Nie łatwo mnie oszukać, ale raz zostałem oszukany. Gość chciał żebym mu przesłał paypalem hajs a on mi wpłaci przelewem na poczcie +20%. Tak kilka razy wpłacił. Zaufałem mu, choć lekko się dziwiłem.
Później napisał że miał wypadek i potrzebuje pożyczyć pewną kwotę (przewyżajacą kwotę którą mi dopłacał). Uwierzyłem mu, ale nie przelałem mu całości tego co chciał, także wiele nie straciłem.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - sztokulaaa - 15-05-2023 11:42

Wspólnik na około 80k, różne sytuacje w gierkach, sklepy online.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - CzarnaPantera19 - 13-09-2023 14:04

ostatnio Ziemniaki mi ukradli gdy położyłem reklamówkę obok stoiska kiedy wybierałem pomidory XD rozumiem ze inflacja ale że aż tak