Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? (/Temat-Oszukal-was-ktos-kiedys-na-pieniadze-124625)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - iml3gend - 21-01-2018 16:25

kiedys poszedlem sprzedac ubrania przez meetup typek po obejrzeniu ubran wyjal gaz pieprzowy i uzyl go na mnie, pozniej zaczalem za nim biec to wyjal pistolet na metalowe kulki i zaczal do mnie strzelac. Zazdwonilem na policje ale to nic nie dalo


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Xanter98 - 21-01-2018 16:26

Takiegi nabijania postow jeszcze nie bylo Big Grin


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - MrocznyKILL - 25-02-2018 16:30

Przez te wszystkie lata zostałem oszukany 1 raz na własne życzenieTongue Działałem w surfbarze i gagnant la barre szło mi w nim naprawdę dobrze dniówki po około 5 euro jak na tamte czasy było to dla mnie dość sporo. Aż nadszedł grudzień 2012 z serwisu znikło forum i wszystko wskazywało na to ze serwis zwija manatki + wskoczyła mega promocja na kody do tego serwisu. Łyknąłem jak mały pelikan czułem że jest niemal zerowa szansa na zysk mimo to kupiłem i wtopiłem około 400 zł bo w styczniu serwis po prostu znikł Tongue Dziś nie żałuje człowiek na błędach się uczy a zyskałem całą masę nowych kontaktów i informacji zwłaszcza jak skutecznie promować dzięki przygodzie i gagnant la barre2


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Yhymek - 02-03-2018 17:44

Na allegro.. Podrobiony mail od "PayU", że pieniądze zostały juz przekazane na konto. A ja wysłałem już przedmiot..


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Hoolig4n - 14-03-2018 00:18

Ostatnio w osiedlowym sklepie spożywczym na kilkanaście złotych... Liczcie ile wydaje wam reszty!


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - quotez - 28-01-2019 14:51

Zdarzyło się na 120 zł, kupiłem telefon na olx i wysłał coś innego.. xd


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - jarekxD - 28-01-2019 14:53

Tak, na tym forum Undecided


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Ma3ti - 28-01-2019 15:04

wtopiłem kiedyś 40zł na skinie do cs Tongue


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - paula2017 - 28-01-2019 15:45

Tak 90% ludzi z tego forum z którymi robiłam interesy Smile


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Yani - 18-04-2019 11:49

Bez ryzyka nie ma zysku