Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? (/Temat-Oszukal-was-ktos-kiedys-na-pieniadze-124625)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - bartus2278 - 11-12-2015 20:27

Mnie mój pracodawca (były) wy**** na 300 zł ..... 4
i mimo moich starań o odzyskanie idzie w zaparte ...
są ludzie i są taborety facepalm


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - kafu777 - 25-12-2015 19:38

Mój były pracodawca także na każdym kroku chciał mnie oszukiwać i nie płacić, po moim odejściu nie dostałem pensji z 2 miesięcy (5000zł) musiałem odebrać sobie w towarze i go sprzedać, oczywiście o tym wiedział.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - avrice - 25-12-2015 19:45

Wpisz sobie w szukajke: "wspólna inwestycja". Temat znajduje się w dziale SCAM. Jak tylko zobaczyłem tą historię to postanowiłem ją całą przeczytać. Nieźle tam się zadziało. Facet jest dłużny 10k+ PLN.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Shadow271 - 25-12-2015 19:48

(25-12-2015 19:45)avrice napisał(a):  Wpisz sobie w szukajke: "wspólna inwestycja". Temat znajduje się w dziale SCAM. Jak tylko zobaczyłem tą historię to postanowiłem ją całą przeczytać. Nieźle tam się zadziało. Facet jest dłużny 10k+ PLN.

Ale spokojnie dług maleje (bo rezygnują z zysków) Jerk


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - marcel_kk - 25-12-2015 21:27

@[avrice] Było 20 tys + 10 tys na innym forum.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - rejwus15 - 25-12-2015 22:16

Jakieś 3 lata temu szukałem smartfona. Wtedy moją uwagę przykuł samsung galaxy ace, który w sklepach normalnie kosztował 500zł. Szukając gdzie by go tu kupić trafiłem na ogłoszenie olx za 300zł. Kupiłem. Potem zacząłem się domyślać, że gość mnie oszukał. W celu sprawdzenia brat zadzwonił z innego numeru do tego samego gościa i Pan sprzedawca nadal nim handlował.
Może to czyta Smile
Pozdrawiam serdecznie w takim razie...


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - mixelektronix - 25-12-2015 22:24

Pani w sklepie. Kupowałem bułkę a ona do mnie "Mogę być winna grosika?". Ja nie odpowiedziałem a ta poszła.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - gege17 - 14-01-2016 21:37

Mnie oszukała pewna osoba na paypal (Nie kliknąłem,że płace tylko przyjacielowi) ale na szczęście mam jej dane do PP bo sama podała Big Grin


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Bev - 21-01-2016 06:44

Żeby to raz Smile Jak się działa w internecie to prędzej czy później się trafi taki co dorabia na oszukiwaniu.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - maxiu170 - 21-01-2016 07:14

Zostałem oszukany przez Ptp4ever (8$), Strefa Klikow (50zl), i pewnego człowieka dla którego robilem grupy i fanpejdze.. Tylko jakoś mi nie po drodze do niego