Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? (/Temat-Oszukal-was-ktos-kiedys-na-pieniadze-124625)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Królik524 - 24-11-2015 18:15

Jak tak to na ile i w jaki sposób, chwalimy się żeby inni wiedzieli czego się ustrzec Smile


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - nicooo - 24-11-2015 18:25

Pani w sklepie na 1gr. do dziś nie oddała... Jerk


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - mikuss - 24-11-2015 18:27

(24-11-2015 18:25)nicooo napisał(a):  Pani w sklepie na 1gr. do dziś nie oddała... Jerk

żeby to raz Tongue
dlatego teraz zawsze i wszędzie płacę kartą bądź telefonem i nie ma problemu w stylu " czy może być bez grosza bo nie mam"


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Artinesse - 24-11-2015 18:28

Takie sytuację j.w. Big Grin


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Ascoran - 24-11-2015 20:03

Eh Wy to macie przeżycia Smile
Mnie kiedyś oszukała na 2 gr - to dopiero jest kasa Smile
Ale za to jak kiedyś byłem w tym samym sklepie w podobnej sytuacji zamiast 2gr dali mi 5gr więc powiedzmy że oddali z odsetkami więc sprawa wyjaśniona Smile


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - asd321 - 24-11-2015 20:14

Cyganka która prawdę Ci powie.
Wyglądała mniej wiecej tak :
[Obrazek: hqdefault.jpg]


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Królik524 - 24-11-2015 20:52

Ja naiwny gre przez fb "kupiłem" 40 zł utopiłem :/ Big Grin ale odrobiłem w internetach. Oszusty same na tym świecie Big Grin


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Kickster - 24-11-2015 22:44

Mi dwa dni temu ukradli radio i nawigacje z Omegi Sad


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - milosz998 - 24-11-2015 22:55

Opowiem wam moją historię jak jeden koleś próbował mnie oszukać.

Kiedyś na konkurencyjnym forum (nie LCP, jeszcze innym), byłem bardziej aktywnym userem. Napisał do mnie na GG pewien użytkownik, przedstawił się jako VIP z tego forum, który był dobrze znanym i zaufanym userem. Wiadomo, to tylko gg więc kazałem mu napisać do mnie PW na forum w celu potwierdzenia że to on. I wiecie co oszust zrobił? Napisał do tamtego VIPA, przedstawił się jako ja i powiedział żeby napisał do mnie na PW. VIP napisał wiadomość, więc no każdy by pomyślał "Faktycznie to on".

Na szczęście nie wysłałem mu kasy, a złożyło się na to wiele aspektów:
- Mieszkałem na wsi, gdzie był bardzo słaby zasięg z ORANGE
- Miałem ORANGE, moja dziewczyna miała ORANGE
- Zasięg miałem tylko w kuchni, więc tam był telefon
- Już miałem wysłać gościowi hajs, ale zadzwoniła do mnie dziewczyna z FOCHEM. I to takim fochem że musiałem do niej podjechać. Także, wychodzi na to że nawet ten cholerny kobiecy foch może być zbawienny Big Grin


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - adios123 - 25-11-2015 08:35

Kiedyś pani ze sklepu oszukała mnie na około 20 zł. Zagapiłem się i nawet nie zauważyłem. Poszedłem do domu ale coś mi nie gra, wracam do sklepu i tak się na nią wydarłem Jerk2 że oddała te pieniądze. Jej mina bezcenna Cool