Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z linkami oraz grafiką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z linkami oraz grafiką (/Temat-Problem-z-linkami-oraz-grafika-124619)



Problem z linkami oraz grafiką - DonArturro - 24-11-2015 16:20

Więc tak. Do (niestety) spamu używam bota od TechByte, który spisuje się świetnie.
Teraz pojawia się problem... Grafiki zrobione przeze mnie zostały zbanowane przez facebook, linki również. Linki skracam przez goo, a grafikę robię sam w photoshopie. Problem polega na tym, że nawet NOWE grafiki, również zrobione przeze mnie są banowane (sprawdzałem wysyłanie posta z nowymi grafikami oraz treścią bez linków), a z linkami taki problem, że na goo jest teraz jakaś blokada, że trzeba potwierdzić, że nie jestem botem, np. wybrać wszystkie obrazki, na których są kwiatki i dany link mogę skrócić tylko raz. Od tego jest jakiś skrypt, lecz nie mogę go znaleźć. Co robić?


Problem z linkami oraz grafiką - piotrekprorok - 24-11-2015 21:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.