Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TVN24 i premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: TVN24 i premium sms (/Temat-TVN24-i-premium-sms-124612)



TVN24 i premium sms - Fuzja - 24-11-2015 10:30

Dzisiaj rano przeglądając wiadomości przeczytałem ciekawy artykuł Lol

"Dostałeś wiadomość o przesyłce z PKP i nadawca prosi o SMS-a? Nie odpisuj na taką wiadomość, bo jak ostrzega serwis Niebezpiecznik.pl, to nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. Autorom przekrętu w ostatnich dniach udało się naciągnąć w taki sposób setki osób. Wysłanie SMS-a na wskazany w wiadomości numer może kosztować cię ponad 30 zł."

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/falszywe-e-maile-o-przesylkach-konduktorskich,597085.html


RE: TVN24 i premium sms - aero2 - 24-11-2015 10:35

I co w związku z tym? Kto sobie piwa naważył, niech sobie je teraz wypije.


RE: TVN24 i premium sms - armada23 - 24-11-2015 10:39

Haha ciekawe który to z forum Tongue


RE: TVN24 i premium sms - Karewer - 24-11-2015 11:22

Widziałem to wczoraj. Jest tam również stary odnośnik do stron, które wymagają wysłania SMS'a za 30.75 zł, tylko, że te strony już dawno nie działają Smile


RE: TVN24 i premium sms - TikTak - 24-11-2015 11:24

ja wam mówie dobiorą sie wam do d**y Smile jak jeden poleci z drugim to i wszyscy polecą razem z kiljanem na czele Big Grin CBA wbije na glebe na glebe a kiljan z jajkami na wierzchu na tvn24 "Ale ja nic nie zrobiłem maaaaaaamaaaaa" hehehhehehhe


RE: TVN24 i premium sms - aero2 - 24-11-2015 11:26

@[TikTak]
Tylko jakbyś czytał uważnie, to byś wiedział, że nie mówią tam nic o FireSub.Smile


RE: TVN24 i premium sms - TikTak - 24-11-2015 11:29

a jak byś był tak mądry to byś wiedział że jedno ciągnie drugie ;] i możesz się domyślić że jeśli tam tego nie ma to za jakiś czas będzie Smile więc...kwestia czasu Smile


RE: TVN24 i premium sms - armada23 - 24-11-2015 11:35

Zrobić wała na 100 tys nie problem ale gdzie później uciekać ? Hahaha

P.S Kiedyś dostałem emaila ze mam przesyłkę kurierska z zagranicy metoda pewnie ta sama ale PKP to PKP haha szybko się wzięli za to


RE: TVN24 i premium sms - TikTak - 24-11-2015 11:44

ja dostawałem że mam przesyłkę też jakąś ale to tak mi śmierdziało że nawet nie wchodziłem w meila...kij ma zawsze dwa końce i w pewnym momencie będzie tak o tym głośno że będzie nagonka na tego typu serwisy i ich właścicieli no i osoby które w tym siedzą , okaże sie że 60 % to dziecioki które mają wszystko ale wolały robić wały w necie a rodzice będą płakać że im dom zabierają bo synek działał w tym gów...e.