Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Nowicjusza w Subach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Nowicjusza w Subach (/Temat-Dziennik-Nowicjusza-w-Subach-124581)



Dziennik Nowicjusza w Subach - DonArturro - 23-11-2015 18:18

WITAM SERDECZNIE!


Więc od początku. Na imie mam Artur, lat 17. Kiedyś zarabiałem już w subach, ale małe kwoty, dlatego nie piszę ile dokładnie Smile Pewnego, okropnego dnia (no bo w końcu listopad...) postanowiłem powrócić do gry, lecz z zapasem wiedzy oraz pomysłów. Mój cel to 17,000PLN w 2 lata (dla niektórych mało, wiem), za te pieniądze chcę kupić wymarzone BMW E46. Zarabiał będę w Hotcash, ponieważ tak Idea
Obliczyłem sobie, że mój cel to +/- 20PLN dziennie, choć wydaje mi się że nie będzie o to ciężko. Więc do dzieła, od jutra startuje z tematem poważnie Huh
Dzienniczek ma służyć mojej motywacji i w co wątpie- może jakimś innym początkującym. Na obecną chwilę niestety poszerzam grono spamerów, co na dniach powinno się zmienić, ponieważ coś mi tam w główce świta Smile
W każdym razie witam gorąco, życzcie mi powodzenia!
Pozdrawiam wszystkich!



RE: Dziennik Nowicjusza w Subach - toomysai - 23-11-2015 19:22

Gratulację, że postanowiłeś spróbować i Powodzonka Wink Huh


RE: Dziennik Nowicjusza w Subach - full2000 - 23-11-2015 19:32

Też zbieram na bmw Big Grin Powodzenia ! Wink


RE: Dziennik Nowicjusza w Subach - DonArturro - 24-11-2015 17:25

Ledwo zacząłem i już pojawił się problem smutny .Facebook blokuje moje grafiki, a link przez goo mogę skrócić tylko raz. Są podobno do tego skrypty, żebym mógł jeden link dużo razy skrócić. Ktoś zna ?


Dziennik Nowicjusza w Subach - piotrekprorok - 24-11-2015 21:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.