Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podejmę współpracę, posiadam DG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podejmę współpracę, posiadam DG (/Temat-Podejme-wspolprace-posiadam-DG-124565)

Strony: 1 2


Podejmę współpracę, posiadam DG - Athemis - 23-11-2015 13:00

@delete


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - paweuq - 24-11-2015 20:33

A czemu nie chcesz 100% ?


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - Haxite - 24-11-2015 20:41

Pomyśl człowieku, gość ma DG i szuka ludzi do współpracy Xpokerface


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - paweuq - 24-11-2015 21:19

Fajnie ze ma DG, ale 40%. Panowie bez przesady xD. Są na tym forum osoby ZNACZNIE tańsze.


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - imanust - 27-11-2015 18:23

Też mam otwartą DG. Zapraszam wszystkich do mnie. Wezmę nawet 10% zysków bylebyście na mnie "robili" - bez urazy, ale jakby to było takie proste jak Ci się wydaje to każdy byłby milionerem Jerk Jerk Jerk Jerk

Tak na marginesie otwarcie DG zajmuje ok. 10 minut więc nie rozumiem za bardzo tego tematu.
Myślę, że każdy wolałby odprowadzać ZUS z tego 40% na swojej DG zamiast dawać Ci te 40%.
Ale to tylko moje skromne zdanie Huh


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - Athemis - 29-11-2015 14:49

To na ch*j się udzielasz? Uważasz, że dużo to się nie odzywaj, proszę o kontakt tylko zainteresowanych. PS. 40% to akurat uczciwy układ, ja dawałem 50%.


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - xplus - 29-11-2015 14:52

Mam pomysł tylko zależy co chciałbyś robić?


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - imanust - 01-12-2015 01:27

(29-11-2015 14:49)Athemis napisał(a):  To na ch*j się udzielasz? Uważasz, że dużo to się nie odzywaj, proszę o kontakt tylko zainteresowanych. PS. 40% to akurat uczciwy układ, ja dawałem 50%.

Nie denerwuj się. Mam prawo wyrazić swoją opinię. Takim postem pokazałeś jaki z Ciebie "Kulturalny" przedsiębiorca. Wiele przed tobą, ale z takim nastawieniem dużo nie osiągniesz, też jestem przedsiębiorcą i takich ludzi skreślam z miejsca jeśli chodzi o jakąkolwiek współpracę. Zapamiętaj, że swoim wyglądem, charakterem i kulturą osobistą też zarabiasz i kreujesz wizerunek firmy facepalm


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - Toskan - 01-12-2015 04:35

@trybun z checia 'sprzedam' ci kontrakt za 10%.Mam nadzieje, ze wziales pod uwage podatki, ZUSy itp. Czekam na PW.


RE: Podejmę współpracę, posiadam DG - imanust - 04-12-2015 13:42

(01-12-2015 04:35)Toskan napisał(a):  @trybun z checia 'sprzedam' ci kontrakt za 10%.Mam nadzieje, ze wziales pod uwage podatki, ZUSy itp. Czekam na PW.

@Toskan, jeżeli juz prowadzę działalność i mam z tego dochody - stać mnie na ZUS itd. od robienia drugiego biznesu nie muszę odprowadzać już ZUS-ów. Wystarczy, że wpiszę sobię dodatkowe pole do PKD, czyż nie mam racji ?

Przytoczę Ci cytat:
Cytat:Podczas rejestracji działalności gospodarczej przedsiębiorca wypełnia druk CEIDG-1. W podpunkcie 6.3 może wpisać 9 kodów PKD, zaś jeśli chce zadeklarować ich więcej, musi dołączyć druk załącznika CEIDG-RD. Nie ma ograniczeń co do PKD – przedsiębiorca może podać ich dowolną liczbę, mogą być z zupełnie odrębnych, a nawet potencjalnie sprzecznych ze sobą branż.

Więc, jeśli mam dostawać 10% od każdego tylko za to, że mam DG to wchodzę w to śmiało!