Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja druk sublimacyjny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja druk sublimacyjny (/Temat-Inwestycja-druk-sublimacyjny-124544)



Inwestycja druk sublimacyjny - lazapklb - 22-11-2015 23:15

Witam, mam do was pytanie. Otóż mam pomysł inwestycję i otwarcie firmy zajmującej się drukiem sublimacyjnym (koszulki,obrazy, puzle , kubki etc.), natomiast moje pytanie jest następujące, czy ktoś z was orientuje się jak wygląda ten rynek? Czy jest na to popyt? Jak wygląda konkurencja? Jakby ktoś mógł się podzielić jakimikolwiek informacjami na ten temat niech się odezwie na PW lub napisze swoją opinie tutaj, będę wdzięczny Wink


RE: Inwestycja druk sublimacyjny - MistGun - 22-11-2015 23:24

Niestety się troszkę spóźniłeś z tym pomysłem... Juz zrobiło się sporo konkurencyjnych firm. A co do popytu to only gimbuski kupują koszulki swoich boszków z jutuba, a oni są mądrzejsi i założyli swoje sklepy. Ogólnie za późno...


RE: Inwestycja druk sublimacyjny - spaltooln - 23-11-2015 00:03

Tak jak wyzej, obecnie jest juz spora konkurencja.


RE: Inwestycja druk sublimacyjny - lazapklb - 23-11-2015 12:16

Sprecyzuję trochę, chodzi mi o sprzedaż poprzez własną stronę internetową + allegro. I jeśli nie w to, to czy jesteście w stanie mi polecić jakąś inną inwestycję? Przeznaczyć na to mogę pieniądze z dotacji z Urzędu pracy na założenie własnej działalności.


RE: Inwestycja druk sublimacyjny - Waldes93 - 23-11-2015 12:20

Sam drukowalem na ploterze ale UV. Drukowalem na szybach z białym podkładem. Cena za usługę 180zl za metr2. UV opłacalne jest ale trzeba sporo wyłożyć na taki ploterSmile