Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam bota do serwisu Zapytaj.onet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam bota do serwisu Zapytaj.onet. (/Temat-Sprzedam-bota-do-serwisu-Zapytaj-onet-124532)



Sprzedam bota do serwisu Zapytaj.onet. - kruszq - 22-11-2015 22:10

1.Nazwa przedmiotu :
2.Opis przedmiotu :
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :
5.Cena :
6.Sposób zapłaty za przedmiot :

Nazwa przedmiotu: BOT do serwisu Zapytaj.onet.

Opis: Mam do sprzedania program do serwisu zapytaj. Program nie wykorzystuje praktycznie żadnych zasobów komputera - opiera się na żądaniach do serwera - może działać spokojnie w tle. Jego funkcje to:

-Dodawanie łapek w górę do wybranych odpowiedzi z użyciem kont z pliku. (W drodze jest aktualizacja która umożliwi dodanie około 200 odpowiedzi w przeciągu kilku sekund bez użycia proxy / VPN)

-Kreator kont z automatyczną aktywacją konta (Wystarczy przepisać captchę a program założy i aktywuje konto. Do kreatora potrzebujemy jedynie loginów oraz haseł na które chcemy założyć konta).

-Dodana funkcja generowania randomowych loginów z użyciem wybranego hasła

-Integracja z VPN CyberGhost (Reconnect po wybranej liczbie założonych kont)

-Integracja z serwisem Imagetyperz (captcha solver)

-Możliwość edycji programu pod indywidualne potrzeby, dopisanie jakichś funkcji etc.

Oczywiście w cenie są możliwości aktualizacji w razie zmian w serwisie.
Licencja na jeden komputer. Jeżeli używasz kilku komputerów - również możemy się dogadać.

Z racji tego iż nie chcę robić niepotrzebnej konkurencji osobom które tego bota już mają - do sprzedaży idą 3 sztuki. :
Fotka:

[Obrazek: zapytaj.jpg]


Kontakt :
Priv.
Mail: [email protected] (preferowany)

Cena: 120zł:

Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew, mogę również wystawić aukcję na allegro.


RE: Sprzedam bota do serwisu Zapytaj.onet. - kruszq - 15-12-2015 00:35

Podbijam, mogę również dodać obsługę innych serwisów niż imagetyperz.


Sprzedam bota do serwisu Zapytaj.onet. - Klin - 16-01-2016 01:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.