Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boję się zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Boję się zarabiać (/Temat-Boje-sie-zarabiac-124522)

Strony: 1 2 3


RE: Boję się zarabiać - Pasza dla konia - 22-11-2015 21:25

To ukrywaj te swoje drobniaki na paypalu i nie zadawaj durnych pytań.. Jeżeli im nie powiesz to nie masz szans na odprowadzanie podatku i "LEGALNE ZARABIANIE".


RE: Boję się zarabiać - Na 5tyk - 22-11-2015 21:25

Czemu nie powiesz?
Powinni raczej się ucieszyć, że sam zarabiasz na swoje kieszonkowe.

Moi rodzice też byli przeciwni, ale jak wypłaciłem pierwsze 3 stówki to już inaczej patrzyli na to Wink
Teraz mam 18 to nawet nie zawracam im du*y o wypłatę Wink


RE: Boję się zarabiać - toomysai - 22-11-2015 21:26

Przecież sprzedaz kont na Facebooku nie jest czymś zabronionym. facepalm
Tak samo jak i z reffami. pokerface


RE: Boję się zarabiać - Majka - 22-11-2015 21:27

1. Jak się boisz nie zarabiaj, poczekaj do pełnoletności.
2. Co to?

Kod:
Ostatnio używał tego IP: angry945712314
Ostatnio używał tego IP: ged321



RE: Boję się zarabiać - Pasza dla konia - 22-11-2015 21:30

Widać że kolega trolluje i próbuje zmarnować nasz czas. Nudzi mu się w życiu strasznie Lol


RE: Boję się zarabiać - twardy - 22-11-2015 21:35

(22-11-2015 21:30)Pasza dla konia napisał(a):  Widać że kolega trolluje i próbuje zmarnować nasz czas. Nudzi mu się w życiu strasznie Lol

Raczej nie trolluje tylko ma lekki problem z glowa. Ten caly Ged tez pelno tego typu tematow pozakladal.


RE: Boję się zarabiać - GaCeL - 22-11-2015 21:45

(22-11-2015 20:57)angry945712314 napisał(a):  Hej! No więc mam 15 lat i wkręciłem się w zarabianie
mam trochę hajsu z reflinków i sprzedaży kont na FB i innych rzeczy
kupiłem sobie za to cyfrową grę i może kupię doładowanie do telefonu
ale boje się to wypłacić na moje prawdziwe konto w banku i kupić sobie za to telefon, tablet czy inną rzecz
co mi poradzicie
boje się że to nielegalne i pójdę do więzienia itd.

Zobacz moją galerię, jak bym był w więzieniu to bym tego nie pisał no nie? (w galeri screeny gdy miałem 15 lat) Big Grin
Chłopie, spokojnie nic ci nie zrobią.


RE: Boję się zarabiać - ged321 - 22-11-2015 21:50

Nie wiem, ale ja mam zmienne IP z Orange, czasami mi też wyskakuje, że jest konflikt IP bo ktoś ma to samo.
I swoją barierę już przekroczyłem, można zapytać użytkowników z którymi robiłem trancakcje @[rekki] , @[RatownikMedyczny] , @[mikiniki]
(22-11-2015 21:35)twardy napisał(a):  Ten caly Ged tez pelno tego typu tematow pozakladal.
To było dawno i nieprawda, no może ten jeden temat z ankietą ostatnio, ale założyłem go bo zaciekawiło mnie po prostu ile osób to robi (dyskusja w wątku http://zarabiam.com/Forum-PayPal-335 )

BTW. jak już piszę w tym wątku to dodam, że jak i wielu innych użytkownikom raczej nikt nic ci nie zrobi i się nie przyczepi


RE: Boję się zarabiać - Sahya - 22-11-2015 22:06

Jak boisz się przelać kasę na swoje konto to możesz przelać na moje Jerk
Nie będziesz się musiał o kasę martwić Jerk


RE: Boję się zarabiać - rachman - 22-11-2015 22:18

Dziecinne dylematy. Autor chce być legalny to musi starym powiedzieć a oni się za niego rozliczyć. Tyle w temacie.
Jak się boi zarabiać to niech nie zarabia. Kombinowanie z rozliczaniem na kolegów itd. dopiero byłoby ciężko wyjaśnić w razie wtopy... Takie myki to już nie zwykłe - bałem się, nie wiedziałem że trzeba się rozliczyć tylko już matactwo.
Tworzenie sobie samemu problemów facepalm Niech rodzice rozliczą i tyle.
Prawdopodobieństwo kontroli w tej chwili prawie zerowe ale jak będzie takie dyrdymały opisywał na forach to się zwiększa wraz z ilością osób to czytających bo wg rachunku prawdopodobieństwa wśród czytających prędzej czy później może znaleźć się życzliwy który pokapuje kto jest kto i zechce "uczciwie donieść" beka