Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Avatary w nagłówku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Avatary w nagłówku (/Temat-Zamkniety-Avatary-w-naglowku-12451)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Avatary w nagłówku - Admin - 25-08-2010 14:35

Dziś dodałem avatary w nagłówku na forum, jeśli taki posiadacie bedzie Wam się wyświetlał na samej górze.
Textu "witaj, użytkowniku" itp nie dało się przenieść wyżej (teoretycznie - praktycznie się da jednak kolory się posypią).

Mam nadzieje że przypadnie Wam do gustu - jeśli nie to je wyrzucimy Smile


RE: Avatary w nagłówku - MotorniczyTramwaju - 25-08-2010 14:37

Dla mnie to lipa bo wiem jaki mam avatar, a że tekst się sypie to też słabo. Wolałem starą wersję Smile Bo i tak wchodzę na forum po to żeby sprawdzić co nowego


RE: Avatary w nagłówku - Vesperus - 25-08-2010 15:10

Stara wersja była lepsza.


RE: Avatary w nagłówku - kreatywny - 25-08-2010 15:10

mi to lotto pewnie szybko się przyzwyczaimy


RE: Avatary w nagłówku - BartuS - 25-08-2010 15:14

Gdybyś te 2 linie (Witaj...) i (Pokaż nowe...) położył obok avatara


RE: Avatary w nagłówku - Daminn - 25-08-2010 15:18

Mało zawału nie dostałem jak mie Pedo przywitał xD. Mi to ryba, chociaż bez nich też było ok ;]


RE: Avatary w nagłówku - Admin - 25-08-2010 15:29

niektorzy widze mają problemy z czytaniem i chyba powinni conajmniej 5 x przeczytać pierwszego posta, żeby załapali w czym rzecz.

Do tematu dodam prostą ankiete tak/nie.


RE: Avatary w nagłówku - Silek - 25-08-2010 15:33

Mi średnio przypadł ten pomysł do gustu. Gdyby jednak była opcja wyłączenia tego w profilu użytkownika to myślę, że chętnie skorzystałbym z tej możliwości Wink A jak nie to jakoś się przyzwyczaję do tej forumowej nowości.


RE: Avatary w nagłówku - Lubelak - 25-08-2010 15:40

Dobre są Wink


RE: Avatary w nagłówku - Killer - 25-08-2010 15:42

mi sie natomiast bardzo podoba=]