Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl (/Temat-Adsence-Umiesc-kod-reklamy-w-witrynie-gmail-pl-124508)

Strony: 1 2


Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - DonLupin - 22-11-2015 18:13

,, Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl ,,

Proszę o pomoc inaczej nie będę miał sprawdzonego konta AdSence co kwalifikuje się na brak wypłaty

Witamy w AdSense
Twoje konto jest teraz sprawdzane. Możesz nam to ułatwić, konfigurując w witrynie reklamy.
Kliknij poniższy przycisk i wykonaj ostatnie wymagane działania:

Jednostka reklamowa została utworzona
Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl
Lub prześlij ponownie aplikację przez inną witrynę


Prosze o pomoc krok po kroku


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - radek0389 - 22-11-2015 18:21

Zglosiles witrynę o adresie gmail.pl?


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - DonLupin - 22-11-2015 18:24

Już nie pamiętam, a jak to moge sprawdzić?

Mi tylko zalezy żeby mi wypłacali kase z tego youtuba i nic wiecej

Jestem kompletnie nowy w AdSence


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - radek0389 - 22-11-2015 18:32

Czyli już masz jakąś kasę zarobioną na tym koncie?


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - DonLupin - 22-11-2015 18:33

Na YouTube w analitykach mam kase a w AdSence 0.00zł


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - radek0389 - 22-11-2015 18:37

Ale na yt masz wykazane realne zarobki czy może szacunkowe?


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - DonLupin - 22-11-2015 18:39

Łączne szacunkowe zarobki
12,63 PLN *

Zarobki z reklam
12,63 PLN *


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - radek0389 - 22-11-2015 18:47

Szczerze mówiąc działałem na adsense ale nie z wykorzystanie YT, więc Ci nie pomogę, ale zarobki masz szacunkowe, więc wydaje mi się, że to nie jest kwota "do wypłaty", tutaj wszystko pewnie zostanie zwalidowane. Na forum są osoby, które zarabiają na yt z wykorzystaniem adsense, więc pewnie udzielą satysfakcjonującej odpowiedziSmile.


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - DonLupin - 22-11-2015 18:53

To do kogo mógłbym się zgłosić?

Doradzisz mi przynajmniej z tym?

,,Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl,, Fragment kodu HTML na dowolnej stronie zatwierdzonej witryny, który wyświetla reklamy w określonym układzie i formacie. Więcej informacji


RE: Adsence - Umieść kod reklamy w witrynie gmail.pl - radek0389 - 22-11-2015 19:08

Posiadasz jakąś stronę www? Jeśli nie to może załóż jakiegoś bloga lub jeśli posiadasz hosting postaw prostą stronę www na darmowych szablonie i wrzuć kod reklamy adsense.