Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt "Stabilna Pensja" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Projekt "Stabilna Pensja" (/Temat-Projekt-Stabilna-Pensja-124507)

Strony: 1 2


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - pointsmaster - 28-11-2015 08:47

Gratulację, powodzenia Smile


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - luke255 - 28-11-2015 15:12

Powodzenia Smile


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - wojtusxp - 29-11-2015 02:29

Poszło szybko, ale z bukami jest tak, że można szybko wygrać i szybko przegrać, więc nie traktowałbym tego jako źródło dochodu Tongue


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - WestZG95 - 29-11-2015 09:55

To prawda. Mam zimną głowę, także nie podpalam się. Buki to tylko dodatek. A, że sprawiły, że mogę troszkę wyluzować i nie przejmować się potrzebną kasą to tylko na +.

Obracam małymi stawkami, bawię się tym.

Co do pracy... Blog się rozwija, już wynagradza mi pracę w dollarach. Zastanawiam się nad kolejnym blogiem, tym razem o zupełnie innej tematyce (white hat?). W zasadzie to mam 2 pomysły. Jeden mnie interesuję (będę oferował prawdziwy content), a drugi jest prosty, ale opłacalny.

Czytanie o SEO, takie nudne...Xpokerface

W weekend na autopilocie wpadło, troszkę ponad 30zł + 50zł z buka (wierzyłem w Ciebie Fury!).

Muszę spieniężyć fanpage, bo to nie dla mnie. Nie czuję kompletnie radości z prowadzenia FP (tematyka mocno stulejowata, ale dała mi troszkę szekli). Może to dlatego, że najchętniej żyłbym na odludziu.pokerface


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - WestZG95 - 02-12-2015 16:41

Aktualizuję bloga, coraz więcej wejść i leadów. Dzisiaj wstawiam kolejny materiał.

W ciągu tygodnia prawdopodobnie postawię kolejnego bloga o dość popularnej tematyce, nastawionego głównie na PPA.

Czytam o kilku ciekawych metodach, które przetestuję w tym tygodniu. Jeżeli się sprawdzą, może coś wrzucę i podzielę się.

Od ostatniego wpisu wpadło kilka dyszek, także jestem zadowolony.


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - WestZG95 - 13-12-2015 00:23

Przepraszam, że od dłuższego czasu nie aktualizuję dziennika. Powodów mam kilka: zmiana metody, jest zdecydowanie bardziej opłacalna i przy dobrych wiatrach cel styczniowy osiągnę zanim się ten styczeń zacznie. Nie chcę was nudzić wpisami, że dzisiaj zrobiłem to i to, zarobiłem 20$, to ma być coś kreatywnego i godnego uwagi. Przestawiam się na coś innego, ale pokrewnego (wolę działać globalnie) + uczę się ciągle o SEO. Zarobki przez ten czas były fajne i pochwalę się screenami z czasem.

Exclamation BD Swiss czy eXbino? Interesuję się tematem od pewnego czasu, czytam i myślę, że warto spróbować.