Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt "Stabilna Pensja" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Projekt "Stabilna Pensja" (/Temat-Projekt-Stabilna-Pensja-124507)

Strony: 1 2


Projekt "Stabilna Pensja" - WestZG95 - 22-11-2015 17:39

Dobry wieczór przyjaciele!

Długo się zastanawiałem nad pomysłem dziennika. Postanowiłem jednak się przełamać, w końcu ma on na celu dodatkowo mnie motywować.

Jestem dość ambitnym 20-latkiem. Studiuję na WPiA (gdzie? czy to ważne?), gram w koszykówkę, chodzę na siłownie, biegam, skaczę... takie tam. Jeszcze przede mną dobre 3 lata studiów, później kolejne wyzwania zawodowe związane z kierunkiem, egzamin wstępny etc.

Czasem brakuje mi czasu, to fakt. Nauka, praca, aktywność. Ale mimo to, daję radę wszystko upchnąć w jednym dniu. Ciężko pracuję, odpuszczam "rozrywkowe" życie studenta, żeby już podczas studiów cieszyć się ze swojej pozycji społecznej (chciałbym odciążyć finansowo rodziców i stać się w pełni samodzielny finansowo), a po studiach/aplikacjach i ciężkiej nauce w końcu poczuć się spełniony.

Kilka lat wstecz, działałem w "internetach". Zarabiałem w programie partnerskim, otrzymywałem prowizję, gdy ktoś założył konto bankowe/wziął pożyczkę/założył lokatę i takie tam. Przez tydzień zarobiłem 500 zł, lecz metoda na której zarabiałem nie była do końca w porządku, dlatego zrezygnowałem.

Od pewnego czasu poszerzam swoją wiedzę na temat sub-sms, założyłem 2 blogi PPA (jeden ENG), prowadzę 3 FP (niebawem założę 2 o tematyce GIMB) i rozpoczynam powoli działać. W przyszłości chciałbym rozłożyć swoje zabawki w zagranicznej piaskownicy i ugrać troszkę więcej niż teraz.

Nie bawię się w spam, nie lubię tego robić. Celuję w pasywny zysk.

Można śmiało powiedzieć, że to będzie dziennik ewolucyjny, ponieważ wraz z upływem czasu zarobki będą się zwiększać, cały czas będę poszerzać wiedzę.

I choćbym do końca roku zarobił tylko 50 zł i tak się nie poddam Smile Czasem trzeba się cofnąć, żeby wrócić na właściwą ścieżkę.

Postaram się aktualizować dziennik co 2-4 dni.

Chciałbym do 24 grudnia zarobić 500 zł.

Cel do końca stycznia 2016, 1000 zł miesięcznie.

Cel do końca 2016, 3000 zł miesięcznie + założenie własnej działalności gospodarczej (Proszę nie pytać jakiej. I tak nie odpowiem).


Aktualny cel do 24 grudnia:

36/500


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - Miedziany - 22-11-2015 18:25

Powodzenia! Też zacząłem działać w subach więc zapraszam na mój dziennik!


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - kyniu6 - 23-11-2015 09:55

Powodzenia, tak samo buduje powoli pasywny zarobek z subow i bloga ppa a co z tego wyjdzie to czas pokaże.. :-)


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - WestZG95 - 23-11-2015 17:53

Blog ENG, powoli żyje (5 wpisów). Generuje już ruch, dzisiaj było 30 wejść w link. W tym tygodniu wrzucę kilka wpisów z kilkoma niszami, gdzie praktycznie nie ma konkurencji. (Może w tym tygodniu pierwszy zarobek na Firecash)
Blog PL już stoi, pozostaje go zapełnić.
Fanpage powoli rosną w siłę.
Zastanawiam się na kontem YT z jakimiś filmikami, coś co będzie się dobrze oglądać. Pewnie wkrótce coś wymyślę.

Dobrze byłoby zgarnąć dzisiaj przynajmniej 10 złotych.

Na razie zarobek bez zmian.


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - full2000 - 23-11-2015 19:36

Powodzenia ! Idea


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - toomysai - 25-11-2015 19:47

Powodzenia Lol


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - WestZG95 - 25-11-2015 22:33

Wszystko idzie w jak najlepszym porządku, oprócz zarobku... Mam nadzieję, że to przejściowe.

Blog powoli zapełnia się (ENG), powoli mam coraz więcej wyświetleń i klików w link (średnio 50-80 dziennie, to nie są moje kliki Big Grin ), a to zaledwie 4 dni. Jutro wstawiam kolejny materiał.

Fanpage rozwijają się. Przygotowuję stronkę pod promocję kilku programów Leadmore/MyLead (target PL).

Zainwestowałem troszkę dolców na poradnik (ENG). Możliwe, że jutro albo w piątek wykupię Mass Planner na miesiąc, warto przetestować.

Dotychczas wpadło dodatkowe 15.

Cel do 24 grudnia 51/500. (mam nadzieję, że tym kolorem nie zdenerwuję administracji, bo troszkę biednie wygląda to "pokolorowane" na zielono/niebiesko Big Grin)

Ciężko idzie, ale pracuję i nie poddaję się. Może się okazać, że te 500 zł zrobię w jeden dzień, wystarczy siedzieć, czytać, myśleć, aż w końcu trafi się kamieniem w rzekę. Na razie rzucam chyba w las pokerface



Jutro zagram w lotto. Jeżeli dziennik nie będzie prowadzony przez 2-3 dni to znaczy, że wygrałem i mam się dobrze Big Grin


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - WestZG95 - 26-11-2015 23:09

No tak. Wystarczy czasem troszkę szczęścia i w jeden dzień można zarobić 500 zł. Dzisiejszy dzień jest przykładem. Mimo, że ten zarobek nie jest związany z głównym tematem mojego dziennika, ale jest i trzeba się cieszyć. Często puszczam takie zakłady po 2-3 zł + normalne.

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Zarobek (będę dodawał również kasę z buków, zawsze to forma zarobku)

460/500 zł do 24 grudnia

Czasem takie farty dają kopa do pracy.


RE: Projekt "Stabilna Pensja" - WestZG95 - 27-11-2015 14:37

Pierwszy wspólny weekend, a już cel osiągnięty.

500/500 zł do 24 grudnia (kilka pojedynczych leadów z LM + dollce z FireCash).

Rozwijam bloga, przygotowuje materiał do promocji sub sms wraz z Mass Plannerem. W weekend zabiorę się za lekturę RankXL Course (Blog, SEO + Adsense). Poczytam o opcjach binarnych i przyswoję sobie podstawy Forex'u. Zapowiada się ciekawy weekend, praca + nauka daje mi ogromną satysfakcję.

Nie będę sobie zakładał nowego celu, oprócz wcześniej wymienionych. Mam teraz dużo czasu na rozwijanie swoich umiejętności i zaplecza.

No i pora uczyć się prawa rzeczowego bo sesja is coming...


Naturalnie, będę aktualizował dziennik co kilka dni. Cały czas na bieżąco.

Miłego weekendu i dużego zarobku Smile



RE: Projekt "Stabilna Pensja" - kazik0o - 28-11-2015 00:38

Zaczyna sie bardzo ciekawe, czekamy na wiecej! Tongue