Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe konta na facebooku zweryfokowane tel. SPAM Shorte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nowe konta na facebooku zweryfokowane tel. SPAM Shorte (/Temat-Nowe-konta-na-facebooku-zweryfokowane-tel-SPAM-Shorte-124496)



Nowe konta na facebooku zweryfokowane tel. SPAM Shorte - obik69 - 22-11-2015 15:45

Hej,
spamuje sobie ostatnio na SHORTE.ST,
siedze w temacie 30dni.
Zakladam sobie konta przy pomocy Lycamobile(jeden na numer, jeden na email google) czyli 2 konta na starter.
Zdarzaly mi sie sytuacje ze mialem 10 kont i spamowalem jednym linkiem skroconym z shorte.st na 3 konta (zmienial tylko subdomeny na kazdym koncie inna mialem 3 subdomeny i zapetlalem)
Jak robilem to recznie to nie banowali mnie. Uzywam bota od techbyte, i teraz jak puszcze spam na 3 konta to sie trzyma, ale jak puszcze na 4 konto tego samego linka to odrazu usuwa go facebook tak jakby nie istnial.

Pisze z zapytanie, co robic zeby wydluzyc zywotnosc moich kont bo to jest kpina ze konta 3maja sie czasami 1 dzien.
Moze spamowanie/tworzenie kont przez proxy? czy jakis inny bajer?

Zmieniam rowniez tresc, na kazde konto 1 tresc, kolejne inna itd.

Jakies porady?


RE: Nowe konta na facebooku zweryfokowane tel. SPAM Shorte - Pasza dla konia - 22-11-2015 15:47

Takie już facebook ma algorytmy. Niedługo nie zdążysz posta napisać i ciebie wykryją. 1 dzień przy spamie to i tak bardzo dobry wynik.


RE: Nowe konta na facebooku zweryfokowane tel. SPAM Shorte - obik69 - 22-11-2015 16:01

ale to spam shorte a nie suby czy jakies inne co zglaszaja Sad

niektore mi sie trzymaja 5-15 dni a niektore 1h Sad mysle nad jakims proxy czy cus o ile to cos da Tongue