Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SUB SMS/PREMIUM - VIDEO LOCKER - jaki serwis ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SUB SMS/PREMIUM - VIDEO LOCKER - jaki serwis ? (/Temat-SUB-SMS-PREMIUM-VIDEO-LOCKER-jaki-serwis-124453)



SUB SMS/PREMIUM - VIDEO LOCKER - jaki serwis ? - maciekthc - 21-11-2015 19:21

Tak jak w temacie planuję zarabiać na VIDEO LOCKERZE chcę się was spytać jaki serwis do tego polecacie ? Jakie serwisy posiadają VIDEOLOCKER ? Gdzie najwyższa konwersja ?

Eforsa.pl testowałem konwersja troche cienka ale może warto tam zostać ze względu na odnowienia ?

Jakieś inne alternatywy ?

Z góry thx za odpowiedzi


RE: SUB SMS/PREMIUM - VIDEO LOCKER - jaki serwis ? - Koja - 21-11-2015 19:42

Sprawdź hotcach.pl VideoLockera nie uzywalem, ale z innych programów korzystałem i mogę polecić


RE: SUB SMS/PREMIUM - VIDEO LOCKER - jaki serwis ? - maciekthc - 21-11-2015 20:25

(21-11-2015 19:42)Koja napisał(a):  Sprawdź hotcach.pl VideoLockera nie uzywalem, ale z innych programów korzystałem i mogę polecić

Ciężko nawet jakieś testy zrobić wiadomo w weekend w subach wpada dużo więcej...


Trochę się zawiodłem na Eforsie konwersja kiepska no chyba że to specyfika mojej niszy


[Obrazek: 72623931095061237497.jpg]

ale może odnowieniami nadrobie ? ktoś zarabia aktualnie na eforsie i może przedstawić jak mniejwiecej ma się sytuacja z Odnowieniami ? tzn na 100 leadów średnio ile odnowień wpada 5% ? 10 ? wiecej mniej ?


RE: SUB SMS/PREMIUM - VIDEO LOCKER - jaki serwis ? - Koja - 21-11-2015 20:32

Na eforsie dużo nie zarobiłem to nie wiem. Najlepiej sam sprawdź i przez tydzień dzialaj na hotcach a kolejny na eforsie. Wtedy zobaczysz gdzie więcej zarobisz.