Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] (/Temat-Eska-atakuje-Gwalciciel-poluje-na-kobiety-w-Lublinie-UWAGA-WIRUS-124426)

Strony: 1 2 3 4


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - Kickster - 22-11-2015 16:09

Jak Wardęge usmiercili to tez mialo byc ostro i co? Ucichło. Teraz ciekwe co bedzie. Najgorzej ze tam bylo slowo imigranci, wladza polszi nie lubi jak imigranto obrażajo


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - aero2 - 22-11-2015 16:11

Znając życie i tak się nikt dowie kto to i ile zarobił, jak było z SA Wardęga zapomniał zaraz każdy, a czy kogoś skazali i ile zarobił, to nikt nie wie tego do dzisiaj.


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - morenox - 22-11-2015 16:14

"Opłata zasilała oczywiście konta przestępców..."

Ten tekst najśmieszniejszy z całego artykułu Big Grin
Pisza tak jakby to zrobiła jakaś zoroganizowana grupa przestępcza, a nagłaśniają to tylko dla tego żeby sami nie mieli konkurencji...
Nie musze przypominać o wielokrotnych atakach hejtu na apki na stronach typu: Wp, onet, etc...
A sami maja programy z subów i CPS
[Obrazek: Screenshot_2.jpg]

[Obrazek: Screenshot_3.jpg]

[Obrazek: Screenshot_4.jpg]

[Obrazek: Screenshot_5.jpg]

[Obrazek: Screenshot_6.jpg]


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - Kickster - 22-11-2015 16:16

To jest temat na topie, kazdy bedzie o tym mowil, dla policji i wladzy lepiej gdyby takiego goscia zlapali, bo to byloby swietne narzedzie do tego zeby pokazac ludziom, "imigranty nie takie złe, wcale nie gwałco, to polaczki oszusty zarabiajo na tych biednych matkach z dziecmi".

Do tego "ernera" mam propozycje, napisz cos o Plocku, bo podobno samorzad i mieszkancy tam zastrajkowali i nie chca przyjmowac uchodzcow, jakbys napisal ze w tam gwalca to pierdyliard leadow.


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - asiorek - 22-11-2015 18:30

Ale mimo wszystko dalej ciekawi mnie fakt co z viralkami i tokenami? Rozumiem że jeśli miałem taki post powiedzmy na swojej tablicy bo ktoś miał mój token, to wtedy ja staje się tym "przestępcą"? Jerk2

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - aero2 - 22-11-2015 18:37

@[asiorek]
Po części tak, bo nie usunąłeś tego i ktoś się na to złapał.
Oczywiście większość winy ponosi spamujący tokenami.


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - asiorek - 22-11-2015 18:39

Czyli w takim wypadku winne są 2 osoby, ja i osoba spamiaca ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - mateusz2045 - 22-11-2015 18:43

Kickster
U mnie na fb wyskoczyło gwałciciel w Płocku Big Grin


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - aero2 - 22-11-2015 18:45

@[asiorek]
Tak, ale ty tylko trochę będziesz brany pod uwagę, dam ci taki przykład z Facebooka.
Twój znajomy nabrał się na to co udostępniłeś na profilu lub wysłałeś do znajomych na priv.
Oczywiście może być to bez twojej wiedzy jakiś token czy włam na konto ale i tak do ciebie uderzy pokrzywdzona osoba.
Praktycznie jesteś bez wyjścia, bo jak Facebook nie będzie chciał współpracować z organami ścigania, to odpowiesz za kogoś przekręt.


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - twardy - 22-11-2015 21:14

Co tam jakis gwalt na kobiecie..

http://www.wykop.pl/wpis/15326817/skislem-facebookcontent-facebook-bekazpodludzi-pew/