Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik (/Temat-Len-ze-slomianym-zapalem-Moj-dziennik-124420)



Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - mateusz2045 - 21-11-2015 11:23

Witam Tongue Mam na imię Mateusz i mam 19 lat w tym roku matura (technikum), na forum jestem już jakiś czas lecz głównie je przeglądałem najczęściej w pozycji leżącej xD Do tej pory zarobiłem jakieś marne gorszę na subach i chcę to zmienić. Nie będzie to łatwe co można wysnuć po tytule ale spróbuje, chyba Big Grin
Zarabiać będę się starał na SUB/PREMIUM SMS. Cel jaki sobię wyznaczyłem na początek to trzymanie dniówki na poziomie 36 zł, a więc 1080 zł w miesiąc. XDDD I tak zapewne nie zarobię połowy, ale dzięki dziennikowi może ruszę wreszcie 4 literyBig Grin
Na co zbieram ? Kasa zawsze się przyda, ale głównie na swoje wydatki. Chciałbym kupić samochód, muszę zmienić telefon z którego piszę posta -.- i wielę innych.
Dobra tyle, jak na mnie to i tak za dużo napisałem Big Grin Pozdro

Edit : Zacznę myślę od jutra, czekam na konta + przygotuję trochę zaplecza i zobaczymy czy coś ruszy. Mam taką nadzieję


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - full2000 - 23-11-2015 19:43

Powodzenia ! Wink


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - gronekxd - 23-11-2015 19:45

Powodzenia ! Wink


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - scofielld - 07-12-2015 21:31

Życzę powodzenia Wink o ile pamiętam pół roku temu z Tobą pisałem zarejestrowałeś się na forum miesiąc przede mną Wink


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - mateusz2045 - 07-12-2015 21:33

Czekaj, czekaj szukałem cię Big Grin. Ale nick mi wypadł z głowy. Coś tam.chciałem ci pomóc ? Jak to było xD


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - Leos2011 - 07-12-2015 21:41

Powodzenia stary życzę Smile


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - mateusz2045 - 07-12-2015 21:43

Nie pisać mi tu, ten dziennik to w sumie taki troll, nie żeby mi się nie chciało czy coś xD Wrócę tu jak serio się, ogarnę i znajdę czas.

Ps. Idę spać xD


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - Zawadson - 07-12-2015 22:24

Czyli już nie wrócisz.Undecided


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - mateusz2045 - 07-12-2015 22:49

Wrócę, wrócę. No chyba, że lubicie czytać dziennik w stylu : Dzień 37, mialem coś zarobić ale wolałem iść spać.. xD

Tak w ogóle to nie wiem po co ktoś piszę największy leń w dzienniku, a zarabia. Polecam zajrzeć tutaj xD


RE: Leń ze słomianym zapałem. Mój dziennik - mateusz2045 - 21-12-2015 22:00

Właśnie sb leżę i postanowiłem...
Wraaacaaaam ! xD. Piszę na tel więc nie będzie fajnej czcionki ani kolorku :/. Następna sprawa jest taka, że mój cel dzienny i miesięczny odkładam. Będę zarabiał sb powoli, codziennie spróbuje te kilka złotych zarobić . Zobaczymy, wpisy będę dodawał regularnie, tzn spróbuje Tongue
Będę zarabiał na Eforsie i portmmo i może czasem leadmore
Środki jakie uzbierałem - nie są to dniowki.

PORTMMO 116zł
Leadmore 59 zł
Eforsa 15zł

Big Grin