Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TrafficMonsoon - zwracam koszty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TrafficMonsoon - zwracam koszty (/Temat-TrafficMonsoon-zwracam-koszty-124415)



TrafficMonsoon - zwracam koszty - chmura86 - 21-11-2015 08:17

Witam wszystkich.

TRAFFICMONSOON.

Trafficmonsoon to strona poswiecona do reklamowania swoich stron jak i zarabiania na klikaniu w reklamy. Zarabiac mozemy tez na kupowaniu paczek . Jedna paczka kosztuje 50$. Dziala ona od 50 do 55 dni i zarabia dla nas 50$zwrotnych + 5 $ bonusowych. Gdy zarejestrujesz sie z mojego reffa i kupisz paczke ja otrzymuje 5$ z ktorych polowe swoich zyskow zwroce tobie. Jak latwo obliczyc kupisz 10 paczek 25$ wroci do ciebie plus twoje zyski z tych paczek. A jedyne co musisz zrobic to zarejestrowac sie z mojego reffa i napisac do mnie w programie lub tutaj.

Bardziej rozwine to wszystko :

1 Adpack (paczka reklamowa) kosztuje 50$ (z prowizją 52, 34$) daję 20 kliknięć w banner (Twój lub gotowy z programu) + 1000 kredytów- wyswietleń reklamy, które możesz zdobyć już na darmowym koncie klikając w Start surfing 2:1, 20 sekund (zatwierdzając obrazkiem) w aktywnym trybie masz 1:1, 30 sek i musisz kliknąć min 10 X w ciągu 24h czyli ok 5 minut, by być kwalifikowanym do podziału w zyskach, przyznawanych co godzinę, nawet kiedy śpisz!Start Surfing widnieje u góry i jest na czerwonym tle- jedyny obowiązek dla osób aktywnych w TM czyli takich, które wykupily, choć 1 paczkę. 1 kredyt- wyswietlenie reklamy utworzysz w zakładce My Websites klikając+my site i dodając link do swojego bloga, strony, e-biznesu czegokolwiek chcesz- pod warunkiem, że nie zawiera treści obraźliwych, wulgarnych czy erotycznych i zostanir zatwierdzone przez administrację TM. 1 paczka o wartości 50$ wygasa, gdy wygeneruje 55$ czyli po 55 dniach! 1 Adpack to 1$ dziennie, 10 Adpacks to 10$ dziennie!!Gdy masz 10paczek to po 5 dniach wypracowują Ci 11 paczkę i juz pracuje 11 pakietów
...Wiadomo, że im więcej na starcie, tym szybciej zyskujesz. Ogólnie na czysto zarabiasz 10% po ok 55 dniach!! Żaden bank nie daje nam lokaty 10%. Jednak pamiętaj, że Traffic Monsoon to nie bank czy giełda, a skuteczna platforma reklamowa z targetem na cały świat czy wybrany region, w której właściciele DOBROWOLNIE dzielą się zyskami w 100% z aktywny mi użytkownikami (odsyłam do lektury poprzednich maili oraz do regulaminu na stronie TM). Co też ważne ze względów technicznych: Można mieć tylko jedno konto na jednym IP. Dobrze mieć stałe IP u znanego dostawcy. Ryzykowne jest logowanie się w miejscach publicznych, np. kawiarnia, kafejka, galeria, itp. Nie wolno w tym samym czasie logować siwo z komputera i z telefonu czy też korzystając z 2 przeglądarek- grozi banem Click Cheater. Ogólnie 3 blokady. Program walczy z potencjalnymi oszustami,
kombinatorami...Oczywiście, każdy, kto się zablokuje, nie jest od razu oszustem- kazdemu może się zdarzyć. Jeśli zrobimy coś nieświadomie/nie celowo to możemy napisać do supportu i czekać na odpowiedz. Oczywiście, jak masz problem w 1 chwili zgłaszasz go tak zwanemu sponsorowu czyli mnie i ja w miarę możliwości Ci pomagam. Więcej napiszę, gdy mnie zapytasz.

Dziekuje i pozdrawiam was . Niech wam sie powiedzie zostac milionerem.

Moj link reff: https://trafficmonsoon.com/?ref=chmura86
Czysty link : https://trafficmonsoon.com


RE: TrafficMonsoon - zwracam koszty - Waldes93 - 21-11-2015 09:23

Temat istnieje od października 2014 i jest 4 pozycję nizejWink


RE: TrafficMonsoon - zwracam koszty - Kemesz - 21-11-2015 11:23

Kolejny "ktoś" nakręcony przez swojego polegającego szuka kolejnych osób łamiąc regulamin. Przestało mnie to już zaskakiwać na tym forum, po pojawieniu się TM.


TrafficMonsoon - zwracam koszty - Majka - 21-11-2015 11:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.