Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Skryptu Viral FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Szukam] Skryptu Viral FB (/Temat-Szukam-Skryptu-Viral-FB-124407)

Strony: 1 2


[Szukam] Skryptu Viral FB - Crave - 20-11-2015 23:19

Szukam skryptu, który działa następująco:

Pokazuje na mojej stronie reklamę i jej wyłącznik. Po naciśnięciu X reklama się wyłącza, a post udostępniany jest na tablicy osoby, która ją zamknęła. Czy taki skrypt musi posiadać aplikację na fb, czy może samoistnieć bez niej? Jak ktoś ma to możemy się $$ dogadać Smile

Mam nadzieję, że dział dobrze dobrany.


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - Polsky - 20-11-2015 23:55

http://leadsales.pl/ tu masz opcję stworzenia viralki.


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - radek0389 - 21-11-2015 00:00

Na forum jest mnóstwo tematów odnośnie viralek FB, poszukaj a dojdziesz do wniosku ze nikt za male pieniądze rozwiązania nie podsunie.


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - Waldes93 - 21-11-2015 09:30

Publish action jest potrzebne w momencie gdy mamy do czynienia z viralka do której zbierasz tokeny. Potem udostepniasz na tablicach ofiar wpisy za pomocą tych tokenow.


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - GaCeL - 21-11-2015 09:40

Wyłączyli recommandera niedawno, chyba leadsales ma jeszcze działającego na innej zasadzie virala.


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - Polsky - 22-11-2015 13:53

myślę że po tej fali która teraz jest to wszystko wyłączą Sad


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - Dropczak - 22-11-2015 17:36

Ja osobiście posiadam taki skrypt, Wyświetla się okienko z krzyżykiem, osoba zamyka reklamę a przy tym udostępnia Post na swojej tablicy.


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - kondekon12 - 22-11-2015 17:39

(22-11-2015 17:36)Dropczak napisał(a):  Ja osobiście posiadam taki skrypt, Wyświetla się okienko z krzyżykiem, osoba zamyka reklamę a przy tym udostępnia Post na swojej tablicy.

Działa to jeszcze? Wink Jesli tak, to za ile chcesz sprzedać? Wink


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - Waldes93 - 22-11-2015 18:35

Podpinam się, sam potrzebowałbym coś takiegoSmile


RE: [Szukam] Skryptu Viral FB - radek0389 - 22-11-2015 19:58

Biorąc pod uwagę zmienność FB, to opłaca się zapłacić godziwe pieniądze programiście, ale tylko pod warunkiem półrocznej gwarancji działania skryptu/update softu.