Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy - BitcoinScrapper - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy - BitcoinScrapper (/Temat-Nowy-BitcoinScrapper-124373)



Nowy - BitcoinScrapper - SandraBit - 20-11-2015 15:17

Bitcoin Scrapper Faucet
1200 (45.7%), 2200 (37.5%), 3200 (18.7%) Satoshi Co 400 Minut.

http://bitcoinscrapper.cn.com/?r=1FrPCxSqw66mDqt2CzMVJH5s69p9iZEvQV

Czysty:
http://bitcoinscrapper.cn.com/



RE: Nowy - BitcoinScrapper - mikuss - 20-11-2015 16:31

sie rozpisałeś jak niczym Mickiewicz

na co płaci ?kiedy wypłaty jeśli portfel ? jakie minimum?


RE: Nowy - BitcoinScrapper - Natural - 20-11-2015 16:57

min 1200 co 400 min i leci na faucetboxa


RE: Nowy - BitcoinScrapper - mikuss - 20-11-2015 17:02

(20-11-2015 16:57)Natural napisał(a):  min 1200 co 400 min i leci na faucetboxa

dzięki za info
tak myślałem, że to kolejne powiązane z badziewiem faucetbox Big Grin
nawet nie otwieramy, nie mówiąc o polecaniu poleconym


RE: Nowy - BitcoinScrapper - staleczka134 - 20-11-2015 20:07

czemu Mikuss faucetbox badziewny?
ja nigdy nie miałem z nim problemu co innego btcflex


RE: Nowy - BitcoinScrapper - WitoldC - 20-11-2015 20:20

Według mnie faucetbox to badziewie ponieważ ktoś kiedys tak powiedział tylko teraz nikt nie pamięta dlaczego.


RE: Nowy - BitcoinScrapper - mikuss - 20-11-2015 20:29

(20-11-2015 20:07)staleczka134 napisał(a):  czemu Mikuss faucetbox badziewny?
ja nigdy nie miałem z nim problemu co innego btcflex
@[staleczka134]
ty nie widzisz różnicy - faucetbox to podportfel btc kraników, są jeszcze xapo i e-pay
btcflex to był hyip/ponzi a to dwie różne rzeczy bo każda inwestycja w takie programy niesie ze sobą ryzyko utraty zainwestowanych środków, a takie programy nie mają też nic wspólnego z darmowymi kranikami


z pośrednika kraników podportfela faucetbox korzystają w 99% scamy zawalone na maxa zawirusowanymi reklamami, więc dla mnie już nawet ten 1% płacących kraników jest w worku z 99%
Dlatego ja nie korzystam i niepolecam żadnemu swojemu poleconemu a to, że są tacy jak ty i korzystają to wasza sprawa i dzięki temu faucetbox się utrzymuje bo gdyby ludzie nie korzystali to by zniknęli i wtedy mogliby się próbować przenieść na inne podportfele. A tak scam-y siedzą na faucetbox, nie wsadzają się na pozostałe pośredniczące portfele i jest spokój Smile


RE: Nowy - BitcoinScrapper - deidara3210 - 21-11-2015 15:57

Cytat:z pośrednika kraników podportfela faucetbox korzystają w 99% scamy zawalone na maxa zawirusowanymi reklamami, więc dla mnie już nawet ten 1% płacących kraników jest w worku z 99%
Dlatego ja nie korzystam i niepolecam żadnemu swojemu poleconemu a to, że są tacy jak ty i korzystają to wasza sprawa i dzięki temu faucetbox się utrzymuje bo gdyby ludzie nie korzystali to by zniknęli i wtedy mogliby się próbować przenieść na inne podportfele. A tak scam-y siedzą na faucetbox, nie wsadzają się na pozostałe pośredniczące portfele i jest spokój Smile

Nie zgodzę się tu z tobą, ponieważ korzystałem z wielu kraników faucetbox, i każdy z nich był wypłacalny instant a cofnąć nie mogli więc nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi... W godzinę 50-100k satoshi wpadało na różnych kranikach i każdy bez problemowo wypłacał tak jak wspomniałem wcześniej, zaniedługo jak znajdę czas założę temat o zarobku na kranikach może sam się przekonasz Wink


RE: Nowy - BitcoinScrapper - staleczka134 - 21-11-2015 19:48

ja też nie wiem czemu Mikuss tak zniecheca do kraników. kraniki które są na faucetboxie płacą oczywiscie zdarzają sie puste.
ale powiem tak nikt z kraników nie ukradł mi pieniedzy jak w btcflex tam dopiero jest super

ja tam wole grosiki na kranikach niżeli martwić sie w programach Hyip czy strona działa czy nie stracę.
to tak na zakończenie dyskusji na temat Faucetboxa