Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Działalność a Trafficmonsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Działalność a Trafficmonsoon (/Temat-Dzialalnosc-a-Trafficmonsoon-124372)

Strony: 1 2


Działalność a Trafficmonsoon - Armin Van Buuren - 20-11-2015 14:58

Witam, zarabiam w TM głównie na poleconych, zyski są coraz większe i myślę nad założeniem DG. Jednak mam kilka pytań i będe wdzięczny jeśli ktoś będzie w stanie pomóc, a mianowicie :

- Jakie PKD podchodzi pod zarabianie z tego tytułu ?
- Czy promowanie serwisu jest w PL legalne ?
- Czy tego typu działalność zalicza się do możliwości rozliczania na ryczałcie ?

Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.


RE: Działalność a Trafficmonsoon - kafu777 - 19-12-2015 23:22

Nie musisz mieć DG żeby zarabiać w TrafficMonsoon. Musisz zapłacić od tego podatek 19% (dochodowy) w zeznaniu rocznym za ubiegły rok.

Promowanie raczej jest legalne, pod warunkiem, że nie wprowadzasz nikogo w błąd. TM jest legalnie zarejestrowaną firmą w USA.

Też zarabiam na TM od niedawna, jeszcze nie wypłacałem bo reinwestuje, ale jak zaczną pojawiać się zyski to poinformuje o tym moją księgową ile zarobiłem $ i ona podliczy ile podatku będzie do zapłaty.


RE: Działalność a Trafficmonsoon - jamroczik - 25-01-2016 21:06

Tak, tylko trzeba zwrócić uwagę ze sa to działania regularne, nie jednorazowy przychód z cyklu inna żródła z pit.


RE: Działalność a Trafficmonsoon - maszhajs - 30-01-2016 19:54

pozwól ze się "podepnę" pod temat... Rozliczamy się gdy pieniądze są na payzie czy na koncie bankowym ?


RE: Działalność a Trafficmonsoon - twardy - 30-01-2016 20:15

Na payzie. Kurs nbp z dnia poprzedniego roboczego kiedy dostales kase.


RE: Działalność a Trafficmonsoon - Armin Van Buuren - 03-02-2016 13:54

Ale co w przypadku jeśli mam dg i chce zarobki z TM również pod to podpiąć. ? jestem na ryczalcie gdyż mam sklep internetowy, w pkd uwzględnione mam również działalność portali internetowych. W TM zarabiam tylko na prowizjach z tytułu zakupionych paczek przez poleconych


RE: Działalność a Trafficmonsoon - Lukasz5555 - 24-03-2016 22:51

Tm nadal wypłaca? Swoją drogą nie wiedziałem że trzeba płacić podatek od dochodów w tm, pamiętam że jak kilka miesięcy temu wyplacalem kase to jedynie prowizje zapłaciłem


RE: Działalność a Trafficmonsoon - rachman - 24-03-2016 23:04

Co to tm to jakiś wyjątek? Od każdego prawie dochodu powinno się płacić haracz, czemu ta firma miałaby być wyjątkiem? Komu prowizję płaciłeś... fiskusowi? Rolleyes Fiskus to fiskus i rybka ich to czy komuś coś płacisz - ich interesuje podatek czy zapłaciłeś Wink


RE: Działalność a Trafficmonsoon - marek007 - 09-04-2016 10:25

Witam, jeszcze raz zadam to pytanie, bo ciągle nie ma odpowiedzi.

Mam działalność gospodarczą i chcę przychody reinwestować w TM - np. zakup AdPacków wrzucać sobie w koszty.

Jak to zrobić? Jakie PKD?


RE: Działalność a Trafficmonsoon - sasiad - 02-05-2016 08:13

Wiem, że kilka osób ma podłączone TM pod DG.
Aczkolwiek chyba nie możesz wrzucić w koszty kosztu z reinwestycji paczek.