Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby do zaprojektowania hali [DO ZAMKNIECIA] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osoby do zaprojektowania hali [DO ZAMKNIECIA] (/Temat-Szukam-osoby-do-zaprojektowania-hali-DO-ZAMKNIECIA-124363)



Szukam osoby do zaprojektowania hali [DO ZAMKNIECIA] - tomek019 - 20-11-2015 10:12

Witam,

Szukam osoby ktora moglaby zaprojektowac budynek (pieczarkarnie) uwzgledniajac przy tym oczywiście jakie materialy miały by byc oraz na dachu panele słoneczne. Czy jest ktos tutaj kto podjal by sie takiego czegos i jakie koszta mniej Więcej by to byly Smile?

PROSZĘ O PRZENIESIENIE DO KOSZA/ARCHIWUM


RE: Szukam osoby do zaprojektowania hali - Krissu - 20-11-2015 10:14

@[tomek019] Mój szwagier coś takiego robi, napisz na PW.


RE: Szukam osoby do zaprojektowania hali - Cromiell - 20-11-2015 11:40

Mam w rodzinie inżyniera ze wszystkimi potrzebnymi papierami i na dodatek zajmują się pozyskiwaniem dotacji na źródła energii odnawialnej, a Tobie chyba m.in na tym zależy. Odezwij się na PW jeżeli jesteś nadal zainteresowany to mogę podać Ci bezpośredni kontakt i zapytać czy by się podjęła tego jego firma.


Szukam osoby do zaprojektowania hali [DO ZAMKNIECIA] - surfer0700 - 20-12-2015 14:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.