Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka (/Temat-Droga-do-wyprowadzki-szarego-czlowieczka-124359)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - KenkyushaKamil - 20-11-2015 00:23

Witam mam na imię Kamil.
Czytam forum oraz powoli wchodzę w świat zarobków w internecie.

Na chwilę obecną kilkam w PaidVerts.
Pracuję również nad Shorte/Adfly ,ale bez jakiś większych sukcesów.
Jakie poradniki osoby oraz tematy polecacie mi do przeczytania ?


Cele na obecny miesiąc
-Ogarnięcie prywatnej strony do skracania linków
- 1$ Tygodniowo z skracania

Cel 200.000 zł na wyprowadzkę Big Grin

Ps.. rady wysłajcie na PW Smile


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - mikuss - 20-11-2015 07:58

(20-11-2015 00:23)KenkyushaKamil napisał(a):  Cel 200.000 zł na wyprowadzkę Big Grin

powodzenia życzę i mam małe pytanie : w jakim przedziale czasu chcesz zarobić tą wyznaczoną kwotę bo brak o tym wzmianki


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - deidara3210 - 20-11-2015 20:01

Długa droga jeszcze przed tobą, załóż sobie jakiś FP na fb na skracacze ;p Znajdziesz masę poradników na forum jak wypromować takie fp a później będziesz miał 1$ dziennie z automatu ;p Powodzenia też mam podobne plany Wink


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - KenkyushaKamil - 20-11-2015 21:02

Dla was specjalnie poprawię formułę dziennika od razu przepraszam jeśli zapomnę o poście na niego.

Dzień 1/343 dni Smile


Zaczynam bawić się w ero fp zobaczymy jak to będzie Smile


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - Pan Inwestor - 21-11-2015 11:44

Oczywiście skracanie przez Shorte na fanpage? Jak do tej pory promowałeś linki?


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - Waldes93 - 21-11-2015 11:49

200 tys złotych to cel na suby raczej i apki. Jak ktoś ma 1000zl na shorte miesięcznie to jest kozakiem. Skracanie to bardzo ciężki temat. Powodzenia Smile


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - KenkyushaKamil - 22-11-2015 10:41

Pan inwestor: Do tej pory nie promowałem linków zaczynam w tym temacie. Prywatną stronę chciałem do ukrywania linków.
Waldes93 : Dziękuje

Dzień 3/343

Podjąłem współpracę dotyczącą TM oraz dalej klikam w PV

Założyłem pare fp i zacząłem je promować.


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - milosz998 - 22-11-2015 11:17

Dokładnie. Weź się za suby jeśli interesują Cie kwoty rzędu 200 tysięcy. Na shorte się napracujesz, a przy tym samym nakładzie pracy na subach mialbyś większy hajs.


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - Kemesz - 22-11-2015 12:04

Bardzo lubię takie dzienniki, w których jest jasno określony cel kwotowy - będę obserwować! Fajnie by było, gdybyś przy dziennych aktualizacjach informował też ile już zarobiłeś.

P.s Ile masz lat?


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - nitram - 22-11-2015 12:28

Moze na poczatek daj sobie mniejszy cel 100 tys. Łatwiej bedzie to osiągnąć i bedziesz miec większa motywacje do działania.