Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię udostępnienia/lajki/posty na dobrych fanpejdżach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię udostępnienia/lajki/posty na dobrych fanpejdżach (/Temat-Kupie-udostepnienia-lajki-posty-na-dobrych-fanpejdzach-124355)



Kupię udostępnienia/lajki/posty na dobrych fanpejdżach - Leśniczy - 19-11-2015 21:43

1.Nazwa przedmiotu : Social Marketing
2.Opis przedmiotu : Interesują mnie udostępnienia mojego fanpejdża na innych fanpejdżach, udostępnienia linków z mojej strony www, udostępnienia obrazków z mojego fanpejdża. Do współpracy tylko fanpejdże aktywne i niezaspamowane. Moja tematyka spasuje gimbom, ale nie tylko, jeśli znajdzie się jakiś fanpejdż tematyczny, to z dużą dozą prawdopodobieństwa będę potrafił przygotować jakiś link powiązany z tematem. Ludzie dorośli też mogą być. Moja tematyka: humor/czarny humor, głupoty i absurdy wszelkiej maści, szeroko rozumiane "internety"
Czego nie chcę: reklamy na erotyce, w damskich tematach, we wszelkiej "miłej" tematyce typu pieczenie ciast, szydełkowanie itp.
3.Kontakt : Tutaj, PW
4.Cena : Ty ustalasz, ale wiadomo, cena się liczy.
5.Sposób zapłaty za przedmiot : Dla forumowiczów z reputacją, stażem i dobrymi opiniami - przelew, PP, ewentualnie Skrill. Dla wszystkich - Allegro


RE: Kupię udostępnienia/lajki/posty na dobrych fanpejdżach - DC1 - 19-11-2015 23:24

Zainteresowany? Wink

[Obrazek: j2LF0Ah.png]


RE: Kupię udostępnienia/lajki/posty na dobrych fanpejdżach - Leśniczy - 19-11-2015 23:48

Jasne, pisz na Priv cenę, najlepiej link też podaj


Kupię udostępnienia/lajki/posty na dobrych fanpejdżach - surfer0700 - 20-12-2015 14:03

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.