Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tsu.co - portal społecznościow płacący za posty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tsu.co - portal społecznościow płacący za posty (/Temat-Tsu-co-portal-spolecznosciow-placacy-za-posty-124339)



Tsu.co - portal społecznościow płacący za posty - kuba64 - 19-11-2015 15:37

Tsu.co
[Obrazek: tsu-1-652x336.png]
Tsu.co to portal społecznosciowy płaco za osoby które oglądają nasze posty. Polega to na tym że koło naszych postów pojawiają sie reklamy które generują dla nas zyski. Ale to nie wszystko można także zarabiać na udostępnianiu postów innych. Jedyny problem to do rejestracji potrzeba zaproszenia osoby posiadającej konto na tsu.
Posiadam takie konto tu macie zaproszenie:

tsu.co


RE: Tsu.co - portal społecznościow płacący za posty - dzejkobs - 19-11-2015 15:42

Jak to? Dziwne.. wszedłem na stronę Tsu.co i jakoś mogę się zarejestrować bez osoby polecającej Wink w Referrer Shortcode automatycznie wpisuję się tsu Wink


RE: Tsu.co - portal społecznościow płacący za posty - imanust - 19-11-2015 15:46

(19-11-2015 15:42)dzejkobs napisał(a):  Jak to? Dziwne.. wszedłem na stronę Tsu.co i jakoś mogę się zarejestrować bez osoby polecającej Wink w Referrer Shortcode automatycznie wpisuję się tsu Wink

Chłopak sciemnia, refów sobie chce nabic jak na moje OKO Smile


Tsu.co - portal społecznościow płacący za posty - MaLiN - 19-11-2015 15:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.