Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? (/Temat-Na-co-polujesz-na-SHOPowo-Tapetowym-restocku-12433)

Strony: 1 2


Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - BartuS - 25-08-2010 09:44

Tak jak w temacie. Katalog nagród: http://lockerz.com/redeem

Ja postaram się o iPoda Touch 8GB, a jak nie to jakieś PayPale, a jak to też nie wejdzie, to jakiś bonik do TGI Friday's, albo McDonald's ;d (Mam je w centrum handlowym niedaleko ;d)


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - MotorniczyTramwaju - 25-08-2010 09:47

U mnie Macbook lecz pewnie nie zgarne, wiec moze jakis PP albo Mcdonalds (mniam Tongue)


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - Bolt - 25-08-2010 09:49

Touch 32gb, ew 150$


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - BartuS - 25-08-2010 09:52

Tak apropo tych bonów. Czy w takim polskim McDonald's przyjmą taki bon na $$ ? Bo we TGI Friday's to na pewno, bo ludzie płacą dolarami, a w McDonald's


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - MotorniczyTramwaju - 25-08-2010 10:23

Nie wiem po prostu trzeba sprawdzic. Mysle ze na tych bonach pisze np. usa only czy cos takiego Tongue fajnie by było sie najesc za 25$ Big Grin


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - Miu - 25-08-2010 11:03

ehh,podobnie jak wy,najpierw elektronika,pewnie się nie uda więc będę próbował chociaż PP 25$...one ostatnio dosyc długo stały...


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - tomsonFCB - 25-08-2010 11:25

Do elektroniki nawet nie wbijam. Poluję na PayPala 200 jak się nie uda to na jakiegokolwiek Wink


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - Yanke$ - 25-08-2010 12:35

BartuŚ napisał(a):Czy w takim polskim McDonald's przyjmą taki bon na $$ ?
Napisałem już mejla do Kathy w tej sprawie (wczoraj), ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Jak tylko ją dostanę, dam znać.

Co do tematu.. Chciałbym zgarnąć wymarzone 75$, albo 50$, albo 25$. Jeżeli i tego nie dam rady, wezmę bon do McDonalds.


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - BartuS - 25-08-2010 12:43

Ok. Ale Kathy nie zmusi McDonald's, aby przyjeli bonik z lockerz ;d Może wyślą polski bon, albo taki, któryby przyjeli


RE: Na co polujesz na SHOPowo-Tapetowym restocku ? - Monster - 25-08-2010 13:32

Ja tam zaryzykuję i poluję na PayPal $450, lub PayPal $300 i mam nadzieję że mi nie anulują.

Zawsze jest PayPal $25 w pogotowiu Big Grin