Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie założyć konto - wpłaty i wypłaty Skrill? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Gdzie założyć konto - wpłaty i wypłaty Skrill? (/Temat-Gdzie-zalozyc-konto-wplaty-i-wyplaty-Skrill-124314)



Gdzie założyć konto - wpłaty i wypłaty Skrill? - sienny18 - 18-11-2015 22:38

Siemka, jak w temacie. Może dodatkowo gdzieś są jakieś promocje? Mogę zarejestrować się z refa Wink

edit: bet-at-home.com obsługuje Skrilla Wink
I teraz mam pytanie czy ta promocja 50% bonus wpłaty działa tak, że wpłacam 200zł -> dostaje bonus 100zł -> wypłacam moje 200zł -> gram sobie za 100zł? Smile


RE: Gdzie założyć konto - wpłaty i wypłaty Skrill? - MaroBlant - 20-11-2015 12:06

Niestety z bonusem w bet-at-home nie jest tak prosto jak byś chciał :-)
Przy bonusach wypłata jest możliwa dopiero po całkowitym obrocie (ile to musisz w regulaminie sprawdzić), po wpłacie będziesz mieć 300zł ale przed wypłatą musisz nimi kilkukrotnie obstawić zakłady.

Co do bonusów przy wpłacie ze Skrill to 200 zł możesz zyskać w np: bet365, Betano, Otobet, 10 bet


RE: Gdzie założyć konto - wpłaty i wypłaty Skrill? - Benio - 21-11-2015 19:01

bet365


Opcja zamknięcia zakładu jest Smile


RE: Gdzie założyć konto - wpłaty i wypłaty Skrill? - barca2012 - 21-11-2015 22:09

Hm? Gram w bukach od wielu lat . Na początek polecam ci promocje typu cashback . Wpłacasz 100 pln i stawiasz za te 100 pln zakład . Jak przegrasz dostajesz spowrotem 100 pln ( musisz je obróc 1x przed wypłata)