Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Skarga na Hardego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne]Skarga na Hardego (/Temat-Nieaktualne-Skarga-na-Hardego-12431)



[Nieaktualne]Skarga na Hardego - Satan - 25-08-2010 08:59

Rozumiem że Hardy jest zdrowo pojebany ale tu już mnie wkurwił... Sobie na pul_deju graliśmy i ten wyżej wymieniomy osobnik rasy homoerectus przez 15 minut powtarzał "lamisz" oraz "ogarnij". Nie wytrzymałem i zkikowałem n00ba. Tu jest proźba do Puckiego i Marella - ogarnijcie tego b0ta bo już mnie zaczyna wkurwiać. Przepraszam za te wszystkie nie ocenzurowanie przekleństwa ale moje wkurwienie jest chyba uzasadnione >.<


RE: Skarga na Hardego - kreatywny - 25-08-2010 09:20

przez 15 minut powtarzać te dwa słowa t ojuż niezły wyczyn powinien dostać odznaczenie "wkurwiacz" xd


RE: Skarga na Hardego - Pucki - 25-08-2010 10:01

pogadam z bananem nad takim odznaczeniem dla niego.A tak na serio wiem ze hardy ma odpaly nie wiem czy to wina srodowiska czy urazu po powodzi ale nic na to nie poradze moze Marello cos zadecyduje sam nie moge niech on cos napisze


RE: Skarga na Hardego - Marello - 25-08-2010 11:11

Satan lamisz ;D Nie no tak poważnie to zagadam do Hardego nie bój żaby ;/ Też Satan jesteś kolega bo najpierw gadacie Kanapki i ciśniecie razem bekę, a teraz piszesz na niego skargę, ale to Twoja sprawa.


[Nieaktualne][Nieaktualne]Skarga na Hardego - Marello - 19-03-2011 09:48

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że treść tematu jest nieaktualna. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


[Nieaktualne]Skarga na Hardego - Admin - 26-09-2017 08:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.