Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liczba + {{!LOOP}} | Pomoc przy iMacros. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Liczba + {{!LOOP}} | Pomoc przy iMacros. (/Temat-Liczba-LOOP-Pomoc-przy-iMacros-124297)



Liczba + {{!LOOP}} | Pomoc przy iMacros. - DzejkobPL - 18-11-2015 18:48

Cześć.

Chce stworzyć prostego 'bota' do swoich potrzeb.

Jednak mam problem, a mianowicie chcę w iMacros zrobić coś takiego, żeby do jakiejś liczby przy kolejnej pętli dodawał do niej +1.

np.

Pętla pierwsza:

Liczba + 1


Pętla druga:

Liczba + 2

Pętla trzecia:

Liczba + 3



Zazwyczaj używałem {{!LOOP}}, tylko jak użyć ten funkcji, żeby do liczby X dodawano numer pętli?


RE: Liczba + {{!LOOP}} | Pomoc przy iMacros. - imanust - 18-11-2015 22:36

Cześć. Sprawa jest bardzo prosta. Musisz stworzyć plik javascript.
Napisałem Ci przykład jak mniej więcej to działa

Na poniższym przykładzie imacros będzie zaznaczał checkboxy ze znajomymi na fejsie.[/code][/quote]
Kod:
var jsNowaLinia="\n"
var liczbaDoDodania = 1
var iloscPowtorzen = 5
var suma

for (i=1; i<iloscPowtorzen; i++)
{
MojKodMacro = "CODE:"

MojKodMacro = MojKodMacro+"TAG POS=" + i + "TYPE=INPUT:CHECKBOX ATTR=NAME:contacts[] CONTENT=YES" + jsNowaLinia

MojKodMacro = MojKodMacro+"WAIT SECONDS=5" + jsNowaLinia
iimPlay(MyMacroCode)
}

Jak chcesz teraz w ktoryms momencie dodać liczbę to w środku pętli wpisujesz przykładowo

Kod:
suma = liczbaDoDodania + i
MojKodMacro = MojKodMacro+ "WAIT SECONDS=" + suma jsNowaLinia

Przy pierwszej pętli kod powinien czekać 2 sekundy
Przy drugiej pętli 3 itd.

Jak coś będzie nie zrozumiałe to pisz śmiało czy tu czy na PW.
Pisałem to od ręki na szybko więc możliwe ze gdzieś zrobiłem błąd/literówke. Jak wywali błąd to podaj mi numer lini błędu i poprawie jak sobie nie poradzisz, bo niestety nie mam zainstalowanego imacro zeby sprawdzic

PS: Przy tym nie ustawiasz juz ilości pętli imacros tylko w pliku pod zmienną "iloscPowtorzen" a plik nie nazywac sie bedzie juz "plik.imm" tylko "plik.js"