Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl (/Temat-Zarejestruje-sie-z-reffinka-wzamian-za-pomoc-z-leadmore-pl-124288)

Strony: 1 2


Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - wo342 - 18-11-2015 16:45

Witam serdecznie,
otóż chciałbym zacząć zabawę z leadmore.pl
Zarejestruję się z refflinka pod warunkiem, że dostanę pomoc. Chcę aby ktoś mi wytłumaczył co i jak itp., itd.
Pozdrawiam Wink



Zły dział czy coś? to proszę o przeniesienie a nie banowanie/usuwanie, dziękuję Smile


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - szykiryki - 18-11-2015 17:03

Jedyne co mozesz zrobic to zapisać się do oficjalnego mentora LM i oddawać mu procent zarobków.


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - wo342 - 18-11-2015 17:06

Oddawać? Czyli że ja np. Bym zarobił 100zł to mi by z tego odjęło i mu dało?


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - gibon21 - 18-11-2015 17:28

(18-11-2015 17:06)wo342 napisał(a):  Oddawać? Czyli że ja np. Bym zarobił 100zł to mi by z tego odjęło i mu dało?

Aplikując do mentora wyrażasz zgodę na przekazanie części swoich zarobków jako wynagrodzenie za pomoc Mentora.
Mentor pobiera:

20% przez pierwsze 3 miesiące,
15% przez kolejne 3 miesiące,
10% po pół roku


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - wo342 - 18-11-2015 17:31

aha, ok.
Tak patrzę to jakieś podatki czy coś trzeba płacić? i muszę mieć konto bankowe aby zapisać swoje dane?

w programach partnerskich wybrałem ask.fm i muszę dodać na dole link, ale do czego mam dać link? do swojego konta na ask.fm? czy jak? RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes

da ktoś jakieś poradniki?


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - rekki - 18-11-2015 17:52

Musisz mieć 18 lat albo wypłacać na osobę dorosłą.
Wypłaty do banku lub PayPal.

Widzę, że nie masz żadnego pojęcia o zarabianiu w tej branży, poczytaj forum.


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - wo342 - 18-11-2015 19:16

(18-11-2015 17:52)rekki napisał(a):  Musisz mieć 18 lat albo wypłacać na osobę dorosłą.
Wypłaty do banku lub PayPal.

Widzę, że nie masz żadnego pojęcia o zarabianiu w tej branży, poczytaj forum.

dlatego właśnie zrobiłem ten poradnik Smile


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - szykiryki - 18-11-2015 19:16

Stary, ja wiem, ze nikt nie rodzi się megaogarem, ALE mam dla Ciebie darmowy poradnik.
Logujesz sie na swoje konto w LM, wchodzisz w zakładkę Dodatki, wybierasz Poradnik Leadmore.
Na początek dla Ciebie wystarczy... skumasz podstawowe terminy, pojęcia i sposoby na, chociażby, generowanie linków.


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - wo342 - 18-11-2015 19:21

już to ogarnąłem Big Grin
mam 20 wizyt xddd
czyli teraz tylko czekać aż ludzie będą wchodzili w te linki i subskyrbowali sms ta?


RE: Zarejestruję się z reffinka wzamian za pomoc z leadmore.pl - szykiryki - 18-11-2015 19:26

Powiedzmy Wink.
Jak po 500 uv nie będziesz widział żadnego leada to znak, ze musisz zmienić metodę promocji, np. tekst, który wykorzystujesz do reklamy lub miejsce pozyskiwania odbiorcow.
Masz sporo bezpłatnych poradników do subów w odpowiednim dziale.