Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Lista 110 polskich seo forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Lista 110 polskich seo forum (/Temat-Sprzedam-Lista-110-polskich-seo-forum-124285)



[Sprzedam] Lista 110 polskich seo forum - trybulski - 18-11-2015 14:14

1.Nazwa przedmiotu :

[Sprzedam] Lista 110 polskich seo forum

2.Opis przedmiotu :

Lista polskich for przydatnych do SEO, na których można zostawić link pod postem w sygnaturce w postaci do-follow. Lista zawiera fora PR1 do PR6.

3.Zdjęcia :

Zbędne

4.Kontakt :

PW

5.Cena :

35 zł

6.Sposób zapłaty za przedmiot :

Przelew


RE: [Sprzedam] Lista 110 polskich seo forum - Aleksy Zieliński - 29-11-2015 01:30

Dlaczego jeszcze nie jesteś zbanowany? Lista nie jest Twoja i jest dostępna na konkurencyjnym forum.., Na którym zostałeś zbanowany... Chyba zarabiam.com upadło...


RE: [Sprzedam] Lista 110 polskich seo forum - trybulski - 29-11-2015 11:35

Widzę, że temat tak czy inaczej się nie kręci, więc proszę adminów o zamknięcie. A jeśli chodzi o listę, to adresy zbierałem samodzielnie. Widziałem tamtą listę, ale jest wg. mnie dużo gorsza od tej, która ja mam na sprzedaż. Źródło pozyskania własne, ale jeśli ktoś ma wątpliwości, to raz jeszcze proszę administratorów o zamknięcie tematu i przeniesienie do kosza. Zwłaszcza, że moja lista nie jest jeszcze zaspamowana a znając życie to ludzie by ją eksplorowali na maksa.


[Sprzedam] Lista 110 polskich seo forum - MaLiN - 29-11-2015 21:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.