Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Worldrevshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Worldrevshare (/Temat-Worldrevshare-124279)

Strony: 1 2


Worldrevshare - Leos2011 - 18-11-2015 12:09

Witam wszystkich.
Przed chwilą zarejestrowałem się na nowej platformie Worldrevshare. Myślę, że jest to coś podobnego do HQRevshare. Start planowany jest za 9 dni.
Obsługuje PayPal i PerfectMoney.
Są 4 poziomy możliwości zakupu paczek:

Beginner Pack - 5$
Basic Pack - 10$
Advance Pack - 20$
Expert Pack - 40$

Naliczenia od 140% do 160% w zależności od tego, jakie paczki kupimy.
Oczywiście z poleconych tez zarabiamy - 15%

Jeśli coś pominąłem to przepraszam ale to mój pierwszy program zarobkowy, jaki mi się udało odkryć bez pomocy tego forum Smile

Link czysty: http://worldrevshare.com/

Chętnych do zapisania oczywiście serdecznie zapraszam a nóż widelec wypali.


RE: Worldrevshare - Krechaman - 18-11-2015 16:19

Strona nie działa to po pierwsze. Po drugie i kolejne to jakieś informacje o użytkownikach, adminie? Przy jakich paczkach jakie naliczenie? Czy trzeba mieć poprzednie paczki, żeby kupić jedną za 40$?


RE: Worldrevshare - Leos2011 - 18-11-2015 21:32

No popatrz a mi się jakoś dziś udało zalogować.
Napisałem tyle ile zrozumiałem ale zrozum, nie jestem zbyt biegły w HYIP-ach i zawsze staram się prosić o poradę bardziej doświadczonych użytkowników forum.


RE: Worldrevshare - Apps - 18-11-2015 21:37

Raczej poczekał bym aż będzie sporo osób i dostaną pierwsze większe wypłaty.
Nawet nad wyglądem nie pracowali zbytnio :-)


RE: Worldrevshare - Leos2011 - 18-11-2015 22:11

(18-11-2015 21:37)Apps napisał(a):  Raczej poczekał bym aż będzie sporo osób i dostaną pierwsze większe wypłaty.
Nawet nad wyglądem nie pracowali zbytnio :-)
Przyznaję Ci rację, wyglad dosyć ascetyczny ale co mi szkodziło się zarejestrować i pierwszemu opisać jakiś HYIP na tym forum?

Kurde bele, też chciałem się wyróżnić i zabłysnąć Smile

A kto wie, może ten kto się zapisze jako jeden z pierwszych to nie straci a w przyszłości sporo zyska? Tego nigdy nie wiadomo w tego typu serwisach...


RE: Worldrevshare - Krechaman - 18-11-2015 22:20

(18-11-2015 21:32)Leos2011 napisał(a):  No popatrz a mi się jakoś dziś udało zalogować.
Napisałem tyle ile zrozumiałem ale zrozum, nie jestem zbyt biegły w HYIP-ach i zawsze staram się prosić o poradę bardziej doświadczonych użytkowników forum.

No to fajnie, że Ci się udało Smile
http://screenshot.sh/oe2Vl1FnTrCPb

Jeśli się wstawia temat, to fajnie byłoby, gdyby osoba, która to robi, wiedziała coś o programie. No nic, czekamy na użytkowników. Może ktoś się wypowie później.


RE: Worldrevshare - Leos2011 - 18-11-2015 22:25

Krechaman, pamiętaj , że wiele programów miało na początku problemy a teraz hula, ze aż miło np HQRevshare, prawda?
Proponuje Ci zarejestrować się w nim i samemu stwierdzić, czy to będzie coś czy niewypał.
Przecież nic Cię to nie kosztuje, nieprawdaż?


RE: Worldrevshare - Krechaman - 19-11-2015 16:17

Gdyby strona chociaż działała. Nie odpala mi się nigdzie od momentu znalezienia tematu do teraz.


RE: Worldrevshare - Leos2011 - 19-11-2015 16:58

(19-11-2015 16:17)Krechaman napisał(a):  Gdyby strona chociaż działała. Nie odpala mi się nigdzie od momentu znalezienia tematu do teraz.
Pamiętaj, że z HQRevshare też tak było przez długi czas, nie można się zniechęcać od razu tylko być cierpliwym. Wiem, że wiele takich stron szybko ostatnio padło ale raz na jakiś czas zdarzy się, że coś wypali i może to właśnie będzie to?

Przed chwilą się bez problemu zalogowałem.


RE: Worldrevshare - Leos2011 - 26-11-2015 10:25

Jeden dzień do startu ale chętnych do zapisów nie widać. Generalnie program ma mało zapisanych użytkowników więc raczej nic z tego nie będzie.
Zobaczymy, jak to będzie jak wystartuje.
Jak nie wypali to wątek należy zamknąć.