Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Model Biznesu - Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Model Biznesu - Subskrypcje SMS (/Temat-Model-Biznesu-Subskrypcje-SMS-124262)



Model Biznesu - Subskrypcje SMS - TayloR242 - 17-11-2015 23:05

Jestem ciekawy jak wygląda model tego typu biznesu.

Użytkownik - wiadomo, pośrednik, dostaję kasę za leady.

Właściciel serwisu? Jest też rodzajem pośrednika? tzn:

Usługodawca sms (mobilitek, cashbill itp.) --> Właściciel serwisu --> Użytkownik --> Klient

W ten mniej więcej sposób wygląda łańcuch powiązań? Czy właściciel serwisu działa na zasadzie umowy bezpośrednio z operatorem sieci?

Kminie i rozkminić nie mogę Xpokerface a z racji "uchybienia zawodowego" pociąga mnie do "schematów organizacyjnych" Smile


RE: Model Biznesu - Subskrypcje SMS - daniel42na - 17-11-2015 23:32

Raczej w ten sposób ten sms idzie:
Klient(wysyłający smsa) -> Sieć komórkowa -> usługodawca(np. cashbill) -> serwis -> użytkownik... do tego oczywiście podatki.


RE: Model Biznesu - Subskrypcje SMS - petroskis89 - 18-11-2015 00:16

a ja mam takie pytanie czy da się o jakoś załatwić bez usługodawca(np. cashbill) tylko być sam dla siebie szefem ?? z operatorami ??