Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuje pomocy, PPI (pilne) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Potrzebuje pomocy, PPI (pilne) (/Temat-Potrzebuje-pomocy-PPI-pilne-124253)



Potrzebuje pomocy, PPI (pilne) - robi007 - 17-11-2015 21:35

Witam, sprawa wygląda tak, brakuje mi na serwisie perinstallbucks 93 centy do wypłaty ale nie dam rady wbić już żadnej instalacji gdyż cały traffic leży.

Czy znajdzie się osoba która pomogłaby mi wbić instalacje z US, lub 2 z GB, lub 9 Z PL obojętnie, zależy mi tylko na tym aby dobić do progu wypłaty. W zamian uwaga, odpalę 15 zł na PayPalu dla osoby która mi pomoże mi zdobyć instalacje za 93 centy.

Błagam, bardzo mi na tym zależy więc licze na pomoc Sad

GG: 12730440 jak coś Wink


RE: Potrzebuje pomocy, PPI (pilne) - Waldes93 - 21-11-2015 00:42

Puść spam na facebooku na grupach, w stylu "Was też denerwuje nowy dźwięk na facebooku"? Tutaj darmowy plugin coś tam coś tam. Do tego link z PPI. Nisza była na forumSmile Dozbierasz i wypłacisz.