Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Android, windows phone, ios - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Android, windows phone, ios (/Temat-Android-windows-phone-ios-124246)



Android, windows phone, ios - MediaX - 17-11-2015 18:51

Witam,
Czy aplikacje na tego typu urządzenia to są ?
Czy są w ogole opłacalne, podręczne czy tez przydatne?

Wiemy, ze ktoś jeśli coś robi to ma jakąś strategię bądź też jakiś grafik pracy.

Lecz co jak komuś np wypadnie jakiś wyjazd służbowy czy też inna sytuacja i ma dostęp przez telefon.

Mało to wygodne ale zawsze jakieś rozwiązanie.

Wysłane z mojego 6050Y przy użyciu Tapatalka


RE: Android, windows phone, ios - Polsky - 17-11-2015 18:59

Co miałyby robić te aplikacje? Chodzi ci o boty/autopostery?


RE: Android, windows phone, ios - MediaX - 17-11-2015 19:57

(17-11-2015 18:59)Polsky napisał(a):  Co miałyby robić te aplikacje? Chodzi ci o boty/autopostery?
I o boty i o autopostery i o np jakis manager fp, stron, domen. By mogło np spamować, wysyłać grupowe wiadomości czy też samo nabijać punkty. O coś takiego jak allinone.

Wysłane z mojego 6050Y przy użyciu Tapatalka


RE: Android, windows phone, ios - Polsky - 17-11-2015 20:04

Na forum się nie spotkałem :/ Ja czekam na licencję na Xamarin i planuję stworzyć apkę na androida, która będzie postowała po grupach. Będzie dołączana do licencji na FBota by Bots4.me Smile