Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TrafficMonsoon - Wspólne początki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: TrafficMonsoon - Wspólne początki! (/Temat-TrafficMonsoon-Wspolne-poczatki-124242)



TrafficMonsoon - Wspólne początki! - Fallriv - 17-11-2015 18:32

ZACZNIJ ZARABIAĆ ZE MNĄ W TRAFFIC MONSOON!


Oferta dla osób, które coś już o Traffic Monsoon słyszały i chciałyby zacząć lub jeszcze się wahają Wink

Sam wszedłem w to dopiero około miesiąc temu, sporo się uprzednio o tym dowiadując. Zainwestowałem sporo czasu i troszkę pieniędzy by upewnić się, że ma to sens i w to wejść, a teraz chętnie się z Tobą wszystkim podzielę w zamian za rejestrację z reflinka.

Moje obecne statystyki:

[Obrazek: 5bphuh.jpg]

Nie są to kokosy jak u niektórych, ale masz pewność że nic nieukrywam - tak naprawdę startujemy z podobnego poziomu, zacznijmy więc zarabiać razem Wink

Po rejestracji otrzymasz ode mnie:

-Dokładne wyliczenia ILE ZAROBISZ w danym okresie czasu (np. po pół roku) inwestując dowolną wybraną przez Ciebie kwotę. Bez ściemy i czarowania.
-Materiały wideo, które pokażą Ci krok po kroku, jak poruszać się po Traffic Monsoon, jak się zarejestrować itd.
-Jak zarabiać, jak tworzyć kampanie reklamowe Itd.
-Gotowy System oraz Strony Do Promowania Traffic Monsoon na własną rekę! I nie tylko, bo jest tam także gotowy system do innego programu Partnerskiego.
-Jestem też grafikiem, mogę wykonać dla Ciebie bannery i tak dalej Wink

Podsumowując:

Nie oferuje tutaj konkretnych pieniędzy za rejestrację, ale uwierz że materiały, które ode mnie otrzymasz są warte trochę grosza Cool Nie udostępniam tutaj poradników, które są czyjąś własnością - wszystko legalnie i poprawnie!

Zapraszam do stałego kontaktu i do wspólnej "zabawy" Wink Jestem już wieloletnim użytkownikiem tego forum (choć się za wiele nie udzielałem) także nie bój się, nie będzie wtopy Big Grin

Moje gg: 5845393 lub e-mail na PW (lub facebook).

Pozdrawiam!

Ps.
Mam nadzieję, że nie złamałem żadnego punktu regulaminu - jeśli nie ten dział, to proszę uprzejmie o nie banowanie, a o przeniesienie Smile


RE: TrafficMonsoon - Wspólne początki! - Fallriv - 09-12-2015 14:46

Obecne zarobki:

[Obrazek: 2ep0zs3.jpg]

Zaprosiłem brata do zabawy, dzięki temu mamy 10% zwrotu jakby z jego zakupów. Jest to dobry pomysł, jeśli zamierzacie wejść w TM i znacie kogoś, co także byłby zainteresowany - zacznijcie razem, wyjdzie taniej Smile

Mam jeszcze kilka sposobów ma zmniejszenie kosztów i szybsze rozwijanie tego biznesu - zapraszam do współpracy!


RE: TrafficMonsoon - Wspólne początki! - tomek019 - 11-12-2015 16:43

(09-12-2015 14:46)Fallriv napisał(a):  Obecne zarobki:

[Obrazek: 2ep0zs3.jpg]

Zaprosiłem brata do zabawy, dzięki temu mamy 10% zwrotu jakby z jego zakupów. Jest to dobry pomysł, jeśli zamierzacie wejść w TM i znacie kogoś, co także byłby zainteresowany - zacznijcie razem, wyjdzie taniej Smile

Mam jeszcze kilka sposobów ma zmniejszenie kosztów i szybsze rozwijanie tego biznesu - zapraszam do współpracy!

brata Smile ? a mieszka w tym samym domu ? Smile bo niestety jesli tak to po jakims czasie bana dostaniesz... a generalnie widze ze Twoim programem Partnerskim do promowania jest AIOP ($11,40/miesiecznie) ? i masz juz tam jakichs poleconych Lol ?


RE: TrafficMonsoon - Wspólne początki! - Fallriv - 11-12-2015 19:24

Nie mieszkam z bratem, spokojnie Wink To już dawno nie te czasy hah

AIOP używam, ale póki co średnio to skuteczne i chyba zrezygnuje - postawie sobie z czasem po prostu bloga i własne landing page. Nie jedną stronę i biznes w necie już ogarniałem.

Swoją drogą jestem grafikiem - mogę pomóc także z banerami reklamowymi itd. na traffic monsoon swoim reffom Smile


RE: TrafficMonsoon - Wspólne początki! - Fallriv - 28-12-2015 16:04

Dziesięć paczek wjechało Wink

[Obrazek: 1zo7tw0.jpg]

Fajne to jest, że z każdym kolejnym adpackiem wszystko idzie coraz szybciej. Ehh zazdroszczę tym co weszli w to rok temu Big Grin No, ale lepiej późno niż wcale!


TrafficMonsoon - Wspólne początki! - surfer0700 - 02-03-2016 11:01

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.