Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu (/Temat-Anonymous-wypowiada-wojne-Panstwu-Islamakiemu-124214)



Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - Pawlak093 - 17-11-2015 00:31






RE: Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - Apps - 17-11-2015 09:53

Mam nieodparte wrażenie, że jeśli rzeczywiście będą chcieli z nimi walczyć to zdziałają więcej niż wszystkie Państwa wspólnoty itp razem wzięte :-)


RE: Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - aero2 - 17-11-2015 10:10

Dobrze, że chcą pomóc, ale moim zdaniem za wiele to nie da, co mają zrobić terroryści to zrobią w realu prędzej czy później.


RE: Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - Polsky - 17-11-2015 11:52

walka z wiatrakami Sad ISIS stworzy szybciej 100 nowych kont niż oni zdejmą jedno


RE: Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - Pawlak093 - 19-11-2015 00:37






Odp: Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - jupp82 - 19-11-2015 02:56

Czy ja wiem..
osobiscie bardziej wierze w ich dzialania internetowe niz bombardowania ktore nic nie daja poza zamowieniami dla zbrojeniowki. Gdyby sie dobrali do ich kont finansowych mogliby sporo namieszac zwlaszcza patrzac w kontekscie ostatnich doniesien o finansowaniu ISIS przez panstwa z grupy G20.
Tapnięte....


RE: Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - JohnLion - 19-11-2015 18:51

Hackerzy mogą w dzisiejszych czasach wiele zdziałać, ujawnią kto pomaga ISIS, praktycznie wszystko ma jakieś ślady w sieci, takie czasy...


RE: Anonymous wypowiada wojne Panstwu Islamakiemu - JOK3R - 29-11-2015 17:30

I bardzo dobrze, prawda jest taka że tu chodzi o pieniądze jakby USA i Europa chciała zniszczyć ISIS, to już by to zrobili..