Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka by *Vamph* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherka by *Vamph* (/Temat-Bukmacherka-by-Vamph-124210)

Strony: 1 2


Bukmacherka by *Vamph* - Vamph - 16-11-2015 23:12

witam !!
Krótko, zwięźle i na temat !!
Zaczynam zabrobek na bukmacherstwie !!
Planuję codziennie dodawać nowe typy oraz w miarę możliwości je rozliczać.

Startuję z nakładem zaledwie 60zł.
Cel ? Średnio 10 zł dziennie na + Smile wyczyn raczej to nie jest beka

Lecimy !!

Na dobry początek dam Wam zakłady na dzisiejszą noc Smile
Każdy z nich jest przemyślany i w zasadzie wierzę w ich trafność [OK HAND SIGN]
Oceniajcie Smile


RE: Bukmacherka by *Vamph* - Mikey - 16-11-2015 23:35

Powodzenia. Sam będę za niedługo stawiał, więc obserwuje. Smile


RE: Bukmacherka by *Vamph* - Vamph - 17-11-2015 19:14

No cóż...start szczęśliwy nie był :/ mimo to uważam, że za dużo nie straciłem. Strata kilku złoty nauczyła mnie, że nie warto obstawiać w staruszków oraz nie warto wierzyć w nagłe przebudzenie pewnych ekip.



Podsumowując...

5 zakładów

2 trafione

40% skuteczności



Stawka : 32,5

Wygrana : 31,14zl

Zysk / strata : -1,36zł



Niestety bawiąc się w obstawianie tenisa przez 30minut ponownie byłem stratny i moje obecne saldo wynosi 55,15zł



Obstawienia na wieczór / noc już za kilka godzin Smile pozdrawiam

Edit


RE: Bukmacherka by *Vamph* - Vamph - 17-11-2015 20:41

OK !!
zakłady na piłkarski wieczór !!

[Obrazek: 72543107527648679092.png]

Dania - Szwecja => zakład jest prosty....Szwedzi nie mają nic do stracenia. Nie ukrywam, że jestem wielkim fanem Zlatana. Bardzo chcę, aby jego zespół wystąpił na Euro. Myślę, że jest on tak bardzo głodny sukcesu reprezentacyjnego, że zagra on mecz życia i poprowadzi kolegów do zwycięstwa

Anglia - Francja => powyżej 3 goli...Francuzi są bez wątpienia zszokowani tym, co wydarzyło się w piątkowy wieczór. Myślę, że może to spowodować ich zrywy jak i kryzysy. Bez wątpienia mecz ten będzie obfity w gole. Błędy będą się pojawiać..a jak potężnymi ofensywami oba zespoły dysponują nikomu chyba opisywać nie trzeba.

Polska - Czechy => Obie ekipy strzelą gola w 1 połowie. Mam najzwyczajniej w świecie takie przeczucie. Każdy zawodnik będzie chciał udowodnić, że zasługuje na częstsze występy. Polska defensywa lubi płatać figle, więc strata gola to jak mniemam tylko formalność. O ofensywę zaś zadba Milik, który będzie chciał udowodnić swoje umiejętności, kiedy nie może współpracować z naszym asem - Robertem.
Obstawiam tutaj wynik 3:1 dla reprezentacji Polski. Gola dla Polaków strzeli Milik, Grosicki oraz Kapustka...dla Czechów zaś Krejci Smile


Zakłady na noc (NBA) dam po godzinie 23. Na chwilę obecną chcę pooglądać w spokoju pojedynek naszych orzełków Sex


RE: Bukmacherka by *Vamph* - vanillahajs - 17-11-2015 22:26

powodzenia Smile


RE: Bukmacherka by *Vamph* - Vamph - 17-11-2015 23:00

Podsumowanie wieczorku piłkarskiego + tego co w nocy zrobię jutro po godzinie 16


No to czas na NBA !!
Ktoś się mnie zapytał czy typy składam sam...czy jednak na kimś się wzoruje.
Na chwilę obecną mieszam. Jedne są wzięte od innych typerów (rzecz jasna analizuje czy mają one sens) a inne zaś są wymyślane przeze mnie Smile

Ok...no to lecim !!


RE: Bukmacherka by *Vamph* - Vamph - 18-11-2015 11:59

Ok !! Zwrot troszku szybciej [FACE WITH TEARS OF JOY]

Wczorajsze zakłady oceniam bardzo na +
Zarobiłem kilka złoty...w ostatnich minutach jednego z meczów niestety troszkę straciłem.


RE: Bukmacherka by *Vamph* - Vamph - 18-11-2015 17:27

Podsumowanie pierwszych dni !!

13 zakładów
7 trafionych
6 nietrafionych
Saldo : 68,40zł
Bilans tematu : + 8,40zł

Stawiam sobie cel...a mianowicie zarobienie 200zł do końca tygodnia

Cel 68,40 / 200

Typy na piłkarski wieczór !! [OK HAND SIGN]

NBA już tradycyjnie wieczorem Smile


RE: Bukmacherka by *Vamph* - Vamph - 18-11-2015 23:03

Podsumowanie tragicznego wieczoru piłkarskiego jutro wraz z NBA

Dziś bardzo szalone typy...ale mimo to wierzę w ich powodzenie [OK HAND SIGN] miejmy nadzieję, że tym razem moje przeczucie się sprawdzi [FACE WITH TEARS OF JOY]


RE: Bukmacherka by *Vamph* - vanillahajs - 19-11-2015 15:07

powodzenia Smile