Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach (/Temat-Jak-zalozyc-1-konto-na-o2-i-miec-email-w-18-roznych-aliasach-i-o-roznych-nazwach-124202)

Strony: 1 2


Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - Polsky - 16-11-2015 21:30

Ostatnio buszując po opcjach skrzynki o2 znalazłem fajną opcję, która może przydać się tym którzy tworzą masowo konta w różnych serwisach.
Dobrze zaczynajmy:
1.Stwórz skrzynkę na poczta.o2.pl
2.Po zalogowani wejdź w opcje.
[Obrazek: 6bb4KOb.png]
3.Przechodzimy do zakładki Twoje adresy.
[Obrazek: gaVtMpW.png]
4. Wybieramy w sekcji DODATKOWE ADRESY -> DODAJ NOWY ADRES
[Obrazek: QQV2JT3.png]
5. Wpisujemy swój "DOWOLNY ADRES EMAIL JAKI CHCEMY MIEĆ" i klikamy zapisz.

Myślę że poradnik się przyda ponieważ możemy tworzyć maile nie tylko o tej samej nazwie nazwa@o2 nazwa@tlen lecz wybierać własne Smile


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach - Mikey - 16-11-2015 21:32

Dobrze się spisujesz, dostajesz podwyżkę.


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach - Polsky - 16-11-2015 21:37

(16-11-2015 21:32)Mikey napisał(a):  Dobrze się spisujesz, dostajesz podwyżkę.

Nie będę pisał kto jest szefem w bots4.me Big Grin


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - nitram - 16-11-2015 23:10

MAsz reputy ode mnie


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - xSplatt1337x - 18-11-2015 20:15

Nie wiedziałem o tej opcji ale dzięki na pewno będę jej używał.


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - Shiva404 - 18-11-2015 20:35

Ta poczta to porażka, albo tylko ja tak mam. Po zarejestrowaniu się na danej stronie www co 3-4 link aktywacyjny nie dochodzi na skrzynkę. Undecided


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - Polsky - 19-11-2015 22:24

To jeszcze dorzucę informację że na gmailu też jest taki trick Wink wystarczy wstawić kropkę w dowolne miejsce np. masz mail [email protected] to możesz przy rejestracji w jakimś serwisie podać maile np [email protected], [email protected] itp Wink


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - asiorek - 19-11-2015 22:32

@up, ja tak zakładlaem konto na jd xD


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - trybulski - 20-11-2015 12:54

(18-11-2015 20:35)Shiva404 napisał(a):  Ta poczta to porażka, albo tylko ja tak mam. Po zarejestrowaniu się na danej stronie www co 3-4 link aktywacyjny nie dochodzi na skrzynkę. Undecided

Nie, nie tylko Ty tak masz. Ta poczta to porażka jeśli chodzi a ich aliasy. Na główną pocztę (główny alias) wszystko dochodzi normalnie z tego co zauważyłem.

Co do poradnika : 4


RE: Jak założyć 1 konto na o2 i mieć email w 18 różnych aliasach i o rożnych nazwach - asiorek - 20-11-2015 19:45

Według mnie dochodzą Ale po czasie. Kiedyś zakładałem gdzieś konto i czekałem cały dzień na link. A na gmailu w trybie instatnt dotarł.. Więc z tego co wiem jedynie chyba O2 ma. Takie problemy ( no chyba ze się zmieniło bo dawno nie używałem ), a nie sory. Z interia Miałem to Samo

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka