Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
m4t0sh - OSZUST! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: m4t0sh - OSZUST! (/Temat-m4t0sh-OSZUST-124200)

Strony: 1 2


RE: m4t0sh - OSZUST! - bolo9797 - 24-11-2015 14:49

I oczywiscie znowu cisza..
Jedynie ty miales mozliwosc odzyskania hasla, poniewaz tylko ty znasz e-maila na jaki byl zakladany steam,z jakiego ip byly logowania i dane z jakich byl kupowany cs. Nawet gdyby ktos mi ukradl dane do logowania do stema(co raczej nie moglo miec miejsca poniewaz z niego nie korzystalem), gowno by z nimi zrobil bo by musial jeszcze znac moj e-mail i haslo do niego, zeby zatwierdzic logowania z innej lokalizacji, i dopiero wtedy zmienic e-mail, haslo itd.


RE: m4t0sh - OSZUST! - surfer0700 - 24-11-2015 15:00

@[m4t0sh] Ty miałeś dostęp do emaila na którego było założone konto. Nawet gdyby wszedł na stronę to i tak nie mógłby potwierdzić zmiany danych do konta.


RE: m4t0sh - OSZUST! - bolo9797 - 24-11-2015 17:26

Nie chce kasy spowrotem, bo to bylo tylko 15 zl..
Chce odzyskac tylko konto.


RE: m4t0sh - OSZUST! - Prizmo* - 25-11-2015 12:47

(24-11-2015 14:49)bolo9797 napisał(a):  I oczywiscie znowu cisza..
Jedynie ty miales mozliwosc odzyskania hasla, poniewaz tylko ty znasz e-maila na jaki byl zakladany steam,z jakiego ip byly logowania i dane z jakich byl kupowany cs. Nawet gdyby ktos mi ukradl dane do logowania do stema(co raczej nie moglo miec miejsca poniewaz z niego nie korzystalem), gowno by z nimi zrobil bo by musial jeszcze znac moj e-mail i haslo do niego, zeby zatwierdzic logowania z innej lokalizacji, i dopiero wtedy zmienic e-mail, haslo itd.

Uwierz mi że po samym wejściu w lipny link na FB możesz stracić swoje konto steam.
Sam sprzedawałem swego czasu konta od "dobrego sprzedającego" ale po tym jak 2 osoby straciły do nich dostęp,zrobiłem wywiad skąd one są i podziękowałem za współprace.
Pewnie pierwszy prawowity właściciel odzyskał konto i tyle.
Za 15 zł kupiłeś konto z jaką gra? CS:GO?


RE: m4t0sh - OSZUST! - bolo9797 - 25-11-2015 23:00

Pierwszy prawowity wlasciciel to wlasnie m4t0sh.


RE: m4t0sh - OSZUST! - Pasza dla konia - 25-11-2015 23:20

Raczej po wejściu w lipny link FB nie masz możliwości utraty dostępu do konta steam. Jeżeli steam guard jest odpalony to trzeba podać kod z emaila. Musiał ktoś wejść na email i zmienić go lub prawowity właściciel napisał do supportu bardzo smutną wiadomość.

Na allegro pełno jest ofert sprzedaży steam z cs:go za 20 zł. Oczywiście w opisie aukcji tekst "Daje tydzień gwarancji na konto", a później co? Gówno- tracisz konto. Oczywiście ludzie się na to łapią.


RE: m4t0sh - OSZUST! - bolo9797 - 05-12-2015 21:21

Minęło juz prawie 20 dni.. Użytkownik wchodzi na forum, czyta wątek i nic nie od pisze, a mimo to nadal jest bezkarny..


RE: m4t0sh - OSZUST! - surfer0700 - 05-12-2015 21:24

Nie jest bezkarny. Własnie wyleciał z banem.