Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania dotyczące linkowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pytania dotyczące linkowania (/Temat-Pytania-dotyczace-linkowania-124199)



Pytania dotyczące linkowania - makaveli996 - 16-11-2015 21:10

Witam mam kilka pytań totalnego nowicjusza. Czy tak wygląda ręczne tworzenie T1?
tworze sobie jakieś blogi na darmowych platformach(1. co takie blogi powinny koniecznie zawierać?)>dodaje na tych blogach posty które zawierają linki do konkretnych postów na mojej money site(2. rozumiem że to muszą być jakieś artykuły zawierające też odpowiednie keywordy dotyczące tego postu na moim money site?)

3. Dodatkowo te blogi należy podlinkować wcześniej jakimiś softami typu FCS, GSA lub K2?
4. Na jednym blogu dodawać tylko jeden post zawierający tylko jeden link do postu na mojej moneysite?


RE: Pytania dotyczące linkowania - marakal - 05-06-2016 08:54

Nie musisz, ale możesz te blogi podlinkować. Możesz sobie utworzyć mini zaplecze na tych blogach i dodawać więcej artykułów. Tylko pamiętaj, żeby nie wszystkie były z linkami.