Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przyszłościowy interes! Podziel sie swoim zdaniem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przyszłościowy interes! Podziel sie swoim zdaniem. (/Temat-Przyszlosciowy-interes-Podziel-sie-swoim-zdaniem-124191)



Przyszłościowy interes! Podziel sie swoim zdaniem. - chacku - 16-11-2015 19:45

Chcialbym poznac Wasze zdanie na temat - inwestycji czasu, Waszej kreatywnosci w przyszlosciowy interes typu: fanpage na Facebooku, pozycjonowaniu bloga lub inwestycji w Forex(przykładowo) czy może tworzeniu strony pod reklamy.

Osobiscie moim zdaniem najwieksza nisza inwestycyjna to chyba pozycjonowanie. Tylko ciężko naprawde sie przebic.. Undecided

Pozdrawiam


RE: Przyszłościowy interes! Podziel sie swoim zdaniem. - war43 - 16-11-2015 20:25

Nie wiem jak dobrą inwestycją jest pozycjonowanie, ale prawdopodobnie niebawem się dowiem.
Aktualnie prowadzę małą stronę na Wordpress, z użyciem darmowej domeny, małego hostingu i bez pozycjonowania - reklamuję tak jak zwykły Landing Page.
Zobaczę jak będą wyglądać zyski i jeśli będą 'w miarę ok', to przeniosę się na lepszą domenę oraz zainwestuję w bardziej profesjonalne wykonanie strony - a w takim przypadku już zacznę pozycjonować stronę.
Choć nie wiem co z tego wyjdzie, ponieważ konkurencja jest bardzo duża Wink

Co do FanPage na FaceBooku - bardzo dobra opcja, jeśli ktoś potrafi go dobrze rozreklamować, co mi niestety nie wyszło.

Na temat Forex'a się nie wypowiem
(Kiedyś sobie inwestowałem wirtualnymi pieniądzmi na Plus500 - cały kapitał straciłem w ciągu niespełna tygodnia Big Grin )


RE: Przyszłościowy interes! Podziel sie swoim zdaniem. - chacku - 16-11-2015 21:34

Ja na bannersbroker stracilem... 1000$...


RE: Przyszłościowy interes! Podziel sie swoim zdaniem. - JohnLion - 18-11-2015 18:31

jak masz narzędzia do pozycjonowania i ogarniasz tą sprawę to hajs leci ci jak z nieba Big Grin


RE: Przyszłościowy interes! Podziel sie swoim zdaniem. - trybulski - 21-11-2015 11:11

Jeśli chodzi o pozycjonowanie. Content is the king czyli wolność słowa w pozycjonowaniu. Wolność słowa kluczowego, które pozycjonujesz na long tail.

Piszesz i optymalizujesz artykuł na frazę którą szuka kilkaset osób miesięcznie. Do tego dodajesz reklamy adsense na stronach i już zarabiasz, nawet po dodaniu kilku linków. Czasem i bez linków dasz radę wbić się do TOP10/TOP3 po dobrej (prawidłowej) optymalizacji treści.

Do wyboru fraz pod long tail polecam Long Tail Pro lub Long Tail Pro Platinum. Ta druga wersja jest droższa, ale za to ma więcej opcji służących do wyboru najlepszych fraz.

Jeśli chodzi o AdSense: tematyka dobra, więc stawki za klik też powinny być w porządku.


Przyszłościowy interes! Podziel sie swoim zdaniem. - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.