Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google adsense a katalogi stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Google adsense a katalogi stron (/Temat-Google-adsense-a-katalogi-stron-124174)



Google adsense a katalogi stron - Corso - 16-11-2015 15:50

Dzień dobry,
Od dłuższego czasu zarabiam na google adsense, planuje kupić kilka katalogów stron, które nie są zbawnowane w google i umieścić na nich reklamy google adsesne. Jak google reaguje na reklamowanie w katalogach?


RE: Google adsense a katalogi stron - bartheez - 16-11-2015 16:49

Jeśli nie są to typowe farmy linków , będziesz starał się o zachowanie unikalnych treści to śmiało możesz wrzucać reklamy.


RE: Google adsense a katalogi stron - Corso - 16-11-2015 19:41

ok, dzięki Smile A co mi mozesz powiedzieć na temat tego co reklamujesz w stopce adonly?


RE: Google adsense a katalogi stron - bartheez - 16-11-2015 23:32

Jest sieć z różnymi sposobami rozliczenia, cpm, cpc, popup, toolbar, slider itd stawki jak na Polske bardzo dobre, ja używam popup bo stawka za 1000 wychodzi mi średnio ponad 3,40$ dla przykładu na tej samej stronie na popads mam średnią stawkę 0.84$


RE: Google adsense a katalogi stron - Corso - 17-11-2015 13:21

No to bardzo zadowalająca, a wypłacają na co?


RE: Google adsense a katalogi stron - bartheez - 17-11-2015 15:10

Paypal, bank, payza