Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebny prosty szablon WP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Potrzebny prosty szablon WP (/Temat-Potrzebny-prosty-szablon-WP-124159)



Potrzebny prosty szablon WP - war43 - 16-11-2015 11:07

Witam.
To moje pierwsze kroki z Wordpressem i nie mogę znaleźć żadnego odpowiadającego mi szablonu.
Potrzebuję czegoś prostego w edycji:
1. Menu po lewej stronie (każdy odnośnik menu prowadzi do wybranego posta).
2. Na górze logo / tekst na całej szerokości.
3. Post wyświetlany zaraz obok menu
4. Brak daty dodania, autora postu, komentarzy i tym podobnych rzeczy - całość ma wyglądać jak strona internetowa, nie jak blog.

Znajdę coś takiego za darmo, czy może odpuścić WP i poszukać szablonu strony internetowej?
+ ewentualnie ile mniej-więcej kosztowało by mnie zlecenie komuś przygotowania takiej strony? (w tym przypadku już tylko WP, żebym mógł samemu dodawać na Nią własną treść)


RE: Potrzebny prosty szablon WP - radek0389 - 16-11-2015 11:15

Wklep w google "free templates wordpress", jest tego mnóstwo, na pewno znajdziesz cos dla siebie.


RE: Potrzebny prosty szablon WP - Gremquen - 16-11-2015 11:15

Poszukaj jakieś szablonu gdzie menu będzie po lewej a post po prawej.
Potem będziesz musiał sam menu edytować w panelu admina i dodawać odnośniki do postów.
A co do komentarzy itp będziesz musiał je usunąć przez edytor w panelu.


RE: Potrzebny prosty szablon WP - war43 - 16-11-2015 12:21

Widzę, że Ty przyjmujesz zlecenia na tworzenie stron internetowych?
Mógłbyś podać cenę przygotowania takiego szablonu w taki sposób, żeby dla mnie zostało już jedynie dodawanie treści? (tj. Dodaję post + button w menu prowadzący do posta)
Grafikę także jestem w stanie zrobić samodzielnie, po prostu jestem kompletnie zielony w sprawach HTML i każda zmiana jaką próbuję wprowadzić odbywa się przy pomocy Google - a to jest dość czasochłonne Wink


RE: Potrzebny prosty szablon WP - linoskoczek - 16-11-2015 14:33

Twenty Fifteen po paru przeróbkach przejdzie.


RE: Potrzebny prosty szablon WP - war43 - 16-11-2015 14:46

https://smthemes.com/luxuryfashion/
Patrzyłem na ten, ale wymagałoby to:
1. Usunięcia daty itd. z nad postów.
2. Usunięcie górnego menu.
3. Dodania miejsca na logo na górze.
4. Przeniesienia Slidera nad boczne menu i rozszerzenie go tak, aby zajmował całą szerokość strony.
5. Umieszczenia bocznego menu całkowicie w lewym boku, zaraz pod sliderem.

Z tym, że nie mam nawet pojęcia czy to trudne, ile czasu zajmie, ani czy lepiej to przerobić, czy znaleźć inny szablon //Zielono mi// Big Grin


RE: Potrzebny prosty szablon WP - dzenus - 17-11-2015 16:58

Napisz do mnie na gg 12688750
Pomoge


RE: Potrzebny prosty szablon WP - war43 - 17-11-2015 23:39

Już sobie poradziłem, ale wygląda to najkulturalniej mówiąc "badziewnie", co niestety odbija się na konwersji.
Ale na początek jak znalazł - dla sprawdzenia zainteresowania, ruchu itp.

I teraz takie pytanie:
Czy warto inwestować w lepiej wyglądającą, lecz wciąż prostą stronę dotyczącą spotkań erotycznych, zarabiającą przez sub-sms mając Traffic rzędu około 500-700 UU dziennie?


RE: Potrzebny prosty szablon WP - Polsky - 18-11-2015 00:31

tylko uważaj co ściągasz i z jakiej strony. Ja kiedyś sobie szablon z jakimś backdoorem w kodzie wgrałem no i turasy miały zabawe Sad