Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na suplementach! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na suplementach! (/Temat-Zarabiaj-na-suplementach-124118)

Strony: 1 2


Zarabiaj na suplementach! - alfonsPL - 15-11-2015 14:35

Witajcie.
Dzisiaj chce przedstawić Wam kolejny z moich darmowych poradników.

Skupimy się tym razem na czymś innym niż suby czy premium SMS. Moje metody opisane dzisiaj dotyczyć będą serwisu CashInPills.
Jeśli chcesz zarejestruj sie z reffa:
reff
Natomiast jeśli widzisz w tym jakąś przeszkodę - czysty link:
czysty link
Płakać nie będę ponieważ prowizja od poleconego to 5% i nie po to pisałem ten poradnik (w odróżnieniu od tego dotyczącego GoodContent Jerk2 Jerk ).

Cytat:Cash in Pills to jeden z najbardziej znanych programów partnerskich w Polsce. Powstał w 2010 roku i jest prowadzony przez spółkę JPT Investment Partners Limited zarejestrowaną na Cyprze, o czym należy pamiętać podczas rozliczania się z wypłat prowizji. Program partnerski skupia się przede wszystkim na suplementach diety z takich kategorii jak „Zdrowie i uroda”, „Odchudzanie i fitness” oraz „Sprawność seksualna”. Jako że głównym kanałem sprzedaży produktów firmy jest właśnie afiliacja, partnerzy mogą liczyć na wysokie prowizje i bardzo dobre warunki współpracy.

Prowizje: przeważnie 30% ceny produktu
Płatności: przelew, czek, Paxum, EPESE, WebMoney
Zasięg:
Kod:
Oto lista państw, które obsługuje program partnerski CIP (w nawiasie liczba dostępnych produktów): Polska (30), Francja (24), Bułgaria (24), USA (23), Niemcy (22), Finlandia (22), Słowacja (22), Rumunia (21), Czechy (21), Węgry (20), Portugalia (20), Szwecja (20), Holandia (20), Łotwa (20), Włochy (19), Litwa (19), Hiszpania (18), Austria (11), Szwajcaria (10), Wielka Brytania (8), Słowenia (6), Irlandia (6), Chorwacja (6), Dania (5), Belgia (5), Ukraina (3), Norwegia (3), Izrael (2), Cypr , Kirgistan, Japonia, Gruzja, Kazachstan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Grecja, Tunezja, Singapur, Filipiny, Arabia Saudyjska, Chiny, Kanada, Egipt, Pakistan, Islandia, Sri lanka, Kuwejt, Maroko, Bośnia i Hercegowina, Australia, Algieria, Mauritius, Katar, Suazi, Jordania,  Liban.
- jak widać mamy duże pole do popisu Wink

Ok, to tyle jeśli chodzi o informację o samym programie partnerskim. Teraz poznajmy metody promowania produktów CashInPills.

1. Facebook
Jak niemalże w każdym internetowym biznesie, tutaj także możemy wykorzystać Facebook'a. Rzecz jasna - możemy robić kampanie reklamowe z fb Ads. Sądzę jednak, że każdy sobie z tym poradzi jeśli będzie chciał. Natomiast skupie sie na innym sposobie wykorzystania FB.
a) Zakładamy FanPage rzekomej instruktorki/trenerki Fitness
- dodajemy zdjęcie profilowe w momencie ćwiczeń lub jakiegoś fit-pokazu tej pani (bez problemu można znaleźć w google), zdjęcie w tle,
- uzupełniamy profil o informację związaną z naszą wybitną instruktorką: doświadczenie, wiek, zainteresowania, zdobyte nagrody - tutaj warto pofantazjować Wink
- wbijamy przynajmniej 100 lajków na fp, choćby przed Admefast - http://addmefast.com/
- Tworzymy stronę osobistą naszej trenerki na Wix.com - piszemy tylko najważniejsze informacje tak aby nie zajmowało to nam dużo czasu. Ze stworzeniem www na Wix każdy sobie poradzi bez problemu - intuicyjny kreator stron.
Większość czynności, które wymieniłem w podpunkcie a) dotyczą po prostu zwiększenia wiarygodności i konwersji naszej sprzedaży. Pamiętajcie aby nie podszywać się pod prawdziwe osoby i nie pisać wprost!

b) Promujemy nasze produkty na fp znanych osób związanych z odchudzeniem (polecany produkt do promowania: Acai Berry):
- co jakiś czas sprawdzaj czy któryś z tych fp nie dodał nowego postu:
Ewa Chodakowska
Anna Lewandowska
Odchudzanie 1#
Odchudzane #2
To tylko przykłady, jest masa takich fp a nawet grup (pamiętajmy też, że NIE MUSIMY ograniczać się do PL!).
- Pisz w komentarzu np.:
Cytat:Ewa, co sądzisz o tych suplementach? Razem z dziewczynami z klubu bierzemy i łączymy to z treningami - EFEKT MEGA < 3 [tutaj link do produktu] + warto dołączyć zdjęcie
A naszą odpowiedź lajkujemy ze swoich innych fp aby nasz komentarz był wysooko: jeśli nie masz innych fp to je po prostu stwórz - najlepiej także przypadkowe imie i nazwisko. Możesz także komentować swój komentarz pisząc opinie o tym suplemencie. Warto dodawać, że są one w 100% naturalne.
Pamiętajmy, aby nie słodzić tylko co któryś komentarz pisać pół-negatywną opinie, np. "Niby pomaga ale problem z przesyłką miałam duży.. :/ "
Na mój komentarz odpowiedziała pare miesięcy temu sama Chodakowska i to nie w sposób negatywny - możecie sobie wyobrazić ile $ wpadło Big Grin
na tego typu "babskich" fp warto też promować suplement powiększający piersi - dobrze konwertuję, sprawdziłem Wink

Tutaj warto dodać, że z czasem na naszym fp zrobi się większe grono odbiorców co można wykorzystać choćby na SMS premium/suby.

2) Fora
W tym sposobie większej filozofii nie ma. Szukamy tematycznych fp związanych ze zdrowiem/urodą - także może być dla mężczyzn i po uzupełnieniu profilu zakładamy temat o danym produkcie. Pisz tak, aby nie uznano tego za reklamę. Np. "Co sądzicie? Biore od miesiąca i widać poprawe ale nie wiem czy to nie placebo Tongue".

3) Inne metody niż wymienione wyżej, czyli:
- bezpośrednie szukanie odbiorców choćby na fp wspomnianych wyżej, czyli:
widzisz, że kobieta zadaje pytanie o dobry, naturalny suplement, albo choćby o to jak schudnąć - wysyłasz jej na PW odpowiedź tak aby brzmiało to naturalnie i jakbyś chciał jej jedynie doradzić z dobrego serca (nie może to wyglądać na perfidną reklamę),
- YouTube - wrzucamy filmy wrzucone do "materiałów reklamowych" w naszym panelu i dajemy jemu odpowiednie tagi. Pamiętajmy, że do wyboru mamy wiele krajów, więc nie musimy ograniczać się do jednego filmu.

Mam nadzieję, że pomogę wielu osobom w zarobieniu dość sporej kasy - bo to nie są groszowe sprawy jeśli się przyłożycie - uwierzcie, że da się sporo nachapać Big Grin


RE: Zarabiaj na suplementach dużą kasę! - rozekrr - 15-11-2015 14:53

A pochwalisz się jakimiś zarobkami z tych metod Smile? Lubię patrzeć na coś z góry że daje efekty, wtedy mam motywację aby to wykonać Tongue


RE: Zarabiaj na suplementach dużą kasę! - alfonsPL - 15-11-2015 15:10

(15-11-2015 14:53)rozekrr napisał(a):  A pochwalisz się jakimiś zarobkami z tych metod Smile? Lubię patrzeć na coś z góry że daje efekty, wtedy mam motywację aby to wykonać Tongue

Jutro podrzucę Ci screeny jak będę w domu. Wink


RE: Zarabiaj na suplementach! - rozekrr - 15-11-2015 16:55

Ok dzięki, bo temat mnie zainteresował Smile


RE: Zarabiaj na suplementach! - Kapka - 15-11-2015 17:34

Dzięki za poradnik, poszlo z refa


RE: Zarabiaj na suplementach! - Gaspar - 15-11-2015 17:44

Jestem ciekawy jeżeli chodzi o działanie tychże suplementów. Czy faktycznie są one czegoś warte, czy po prostu naciągamy ludzi na kasę?


RE: Zarabiaj na suplementach! - alfonsPL - 15-11-2015 17:46

(15-11-2015 17:44)Gaspar napisał(a):  Jestem ciekawy jeżeli chodzi o działanie tychże suplementów. Czy faktycznie są one czegoś warte, czy po prostu naciągamy ludzi na kasę?

Zdania w internecie są podzielone Smile


RE: Zarabiaj na suplementach! - Shiva404 - 15-11-2015 20:46

Jeżeli chodzi o odżywki na "masę" to ściema totalna Lol Domyślam się, że z innymi jest to samo.


RE: Zarabiaj na suplementach! - twardy - 15-11-2015 21:22

Taka sama sciema jak homeopatia, ale dopoki nie wplywa szkodliwie na zdrowie...


RE: Zarabiaj na suplementach! - Sofokles - 16-11-2015 12:05

Prucie się ludzi o naciąganie na kasę na forum gdzie większość z zarejestrowanych zarabia na Smsach - Żałosne.

Suplementy wbrew wielu sprzecznym informacją, działają. Nie w sposób w jaki opisują to nie które firmy, czyli powiększanie czy inne cuda, aczkolwiek mogą działać w sposób bardziej naturalny, jak zwiększenie libido, sprawności seksualnej, czy innych pochodnych od powiększania.

To tak w gwoli przykładu, z swojej strony polecam raczej jednoskładnikowe suplementy. Siedzę w tym od dłuższego czasu, więc polecam się czasem zainteresować głębiej tematem, niż tylko powtarzać zasłyszane brednie od sąsiadów.