Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D (/Temat-Len-po-dlugiej-przerwie-bierze-sie-do-roboty-D-124112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 07-01-2016 22:56

Dni 42, 43


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie ciekawe nisze,
- stworzyłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem posty i wrzuciłem je na stronke,
- zaindeksowalem linki z postami w webmasterze Google,
- spingowałem dodane posty na massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem backlinki z reddita również na massping.org, ale jak zawsze pod innymi keywordami

Wejścia na stronę :

[Obrazek: VeCUhUL.png]

Zarobki :

[Obrazek: gpHZepT.png]

Co tu dużo mowic. Po 2 genialnych dniach przyszedl czas na 2 masakryczne. Poczulem sie, jakbym od nowa zaczal zarabianie Tongue Tak to jest z pieniedzmi, raz zarabiamy mnostwo, a raz nic. Pozostaje mi to tylko przebolec wewnetrznie i pracowac dalej. Mimo wszystko nie zalamuje sie i czekam na kolejne dni. Siemka! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 09-01-2016 23:49

Dni 44, 45


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie bardzo nowiutkie nisze,
- stworzyłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem posty i umiescilem je na stronie,
- zaindeksowalem linki z postami w Google Webmaster Tools,
- spingowałem dodane posty na massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem backlinki z reddita również na massping.org, ale tradycyjnie pod innymi keywordami

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 2xazn89.png]

Zarobki :

[Obrazek: 5dUxN9W.png]

Konwersja lekko sie juz poprawila. Wczoraj bardzo fajny dzien zarobkowy, dzisiaj tez nie najgorzej, bo wpadlo 6 leadow, tylko po prostu z bardzo niskimi stawkami. Tongue Poza tym moze wpadnie cos jeszcze przez noc. Mam tez nadzieje, ze konwersja bedzie jeszcze rosla, a wraz z nia zarobki. Piona! Cool



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 12-01-2016 00:00

Dzień 46


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze, która jest nowa i obecnie popularna,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na stronke,
- zaindeksowalem niszę w webmasterze Google,
- spingowałem wrzucony post na stronce massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie jako post tekstowy,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org, ale jak zawsze pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: V5hcp7L.png]

Zarobki :

[Obrazek: Oq8pq9e.png]

Wczoraj kolejny mega dzien. Wpadlo kilka fajnych leadow. Dzisiaj niestety juz troche slabiej, ale poniedzialek, jak to poniedzialek, wiec nie ma sie co martwic. Big Grin Poza tym przez noc moze wpadnie jeszcze jakies pobranie. Wyrobilem sobie juz dobry nawyk postowania i jestem juz za polowa drogi do mojego minimum, tj. 100 postów na stronie. Jak dobijemy 100 zobaczymy co dalej bedzie, ale narazie nie ma co zbytnio zajmowac sie tym tematem, gdyz jest dosc odlegly. Zostawiam was z tym postem i do nastepnego! Cool



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 14-01-2016 00:02

Dni 47, 48


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie nowe nisze,
- stworzyłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem posty i umiescilem je na stronce,
- zaindeksowalem linki z postami w Google Webmasterze,
- spingowałem dodane posty na massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem backlinki z reddita również na massping.org, ale pod innymi keywordami

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 9nHFAOP.png]

Zarobki :

[Obrazek: OgS20yD.png]

Wczorajszy dzien dosc slaby bym powiedzial, dzisiaj juz troche lepiej. Poniedzialki i wtorki zawsze mam mega słabe. Wejścia na stronę w graniach 600+ UU, takze przyzwoicie. Do nastepnego! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Krechaman - 14-01-2016 02:11

Wszystko wstawiasz na jednej stronie po prostu w nowych postach? Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 14-01-2016 11:18

@up

Tak Big Grin


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Sofokles - 14-01-2016 12:22

Posty/nisze Global czy Polski ?


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 14-01-2016 14:24

(14-01-2016 12:22)Sofokles napisał(a):  Posty/nisze Global czy Polski ?

Global. Mysle, ze bardziej oplacalny.


@down

Tylko na stronie Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Monster980 - 14-01-2016 16:42

Wstawiasz filmy na youtube czy tylko na stronie ?


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 14-01-2016 23:51

Dzień 49


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze, która jest bardzo nowiutka i szybko rosnie jej popularnosc,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na stronke,
- zaindeksowalem niszę w webmasterze Google,
- spingowałem wrzucony post na stronce massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie jako post tekstowy,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org, ale jak zawsze pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: IAcxutd.png]

Zarobki :

[Obrazek: dhkZ6gK.png]

Wczorajszy dzień MEEEEGA. Człowiek kładzie sie spac z $7-8 na koncie, a budzi sie rano z prawie $45. Naprawde zrobilo to na mnie wrażenie. Dzisiaj niestety troche slabiej, ale wczoraj bylo za dobrze, wiec musi sie jakos wyrownywac. Big Grin Wejscia na strone tez rosna, wszystko idzie zgodnie z planem. Takze tym optymistycznym akcentem zostawiam was z tym postem! Cool