Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D (/Temat-Len-po-dlugiej-przerwie-bierze-sie-do-roboty-D-124112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 30-12-2015 00:08

Dni 34, 35


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie ciekawe nisze,
- stworzyłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem posty i wrzuciłem je na stronke,
- zaindeksowalem linki z postami w webmasterze Google,
- spingowałem dodane posty na massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem backlinki z reddita również na massping.org, ale jak zawsze pod innymi keywordami

Wejścia na stronę :

[Obrazek: Yy6RcdV.png]

Zarobki :

[Obrazek: VKYtIhk.png]

Witam po świętach! Ruch na stronce rośnie w oczach, liczba klików również. Zauwazylem jednak, ze tak naprawde im wiecej dodaje postow, tym bardziej spada mi konwersja. Posiedzialem chwile ze znajomym nad tym i chyba udalo nam sie znalezc jedna z glownych przyczyn tak niskiej konwersji. Grzebalismy sie jak to naprawic i mozliwe, ze uda nam sie to po pewnym czasie zrobic. Wiec moze bedzie lepiej niz jest! Big Grin I tak mimo wszystko nie narzekam. Cały czas "interes się kręci". A inna droga jeszcze jako jeden z prezentow na gwiazdke dostalem nowy portfel, wiec to chyba znak, ze niedlugo bedzie potrzebny. Lol Zostawiam was z tym postem i do nastepnego! Cool



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 31-12-2015 16:04

Dni 36, 37


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie nowiutkie nisze,
- stworzyłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem posty i wrzuciłem je na strone,
- zaindeksowalem linki z postami w Google Webmaster Tool,
- spingowałem dodane posty na stronce massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem backlinki z reddita również na massping.org, ale tradycyjnie pod innymi keywordami

Wejścia na stronę (stan na godzinę 16) :

[Obrazek: hSRxdYe.png]

Zarobki (stan na godzinę 16) :

[Obrazek: F5abzQl.png]

Wczoraj Francja "saved the day". Big Grin Dzisiaj posta dodaje wczesniej, bo oczywiscie za 2 godzinki spadam swietowac! Lol Co do konwersji ze znajomym mielismy racje czym jest spowodowana, u niego jest tez niska wlasnie przez to. Niestety jest to wina producenta pewnego pluginu ktorego uzywamy, poniewaz borykaja sie z problemami z wlasciwym jego dzialaniem i niestety pozostaje tylko czekac na update Sad. Ale mimo to mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Takze zostawiam was z tym i widzimy sie juz w nowym (mam nadzieje, ze jeszcze lepszym) 2016 roku! Pjona! Cool

Szczęśliwego Nowego 2016 Roku! Idea



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Dadinho - 31-12-2015 17:37

Pozycjonujesz w jakiś sposób podstrony z hackami?


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 31-12-2015 17:47

(31-12-2015 17:37)Dadinho napisał(a):  Pozycjonujesz w jakiś sposób podstrony z hackami?

Masz wszystko wyzej Big Grin Kazdy post wrzucam do pingowania i dodaje backlinkna reddicie. I tyle Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - patryk0407 - 02-01-2016 11:06

Brawo brawo! Big Grin
A jakieś podsumowanie ile już zarobiłeś na tym cpagrip? Big Grin


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 02-01-2016 15:28

(02-01-2016 11:06)patryk0407 napisał(a):  Brawo brawo! Big Grin
A jakieś podsumowanie ile już zarobiłeś na tym cpagrip? Big Grin

Dodam w dzisiejszym poscie Wink


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 03-01-2016 00:07

Dni 38, 39


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie ciekawe nisze,
- stworzyłem do nich hacki w Visual Basic, napisałem posty i wrzuciłem je na stronke,
- zaindeksowalem linki z postami w webmasterze Google,
- spingowałem dodane posty na massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem backlinki z reddita również na massping.org, ale jak zawsze pod innymi keywordami

Wejścia na stronę :

[Obrazek: EyyzCNj.png]

Zarobki :

[Obrazek: erfRtel.png]

Niestety dzisiejszy dzien troche slabszy, ale i takie sie musza zdarzyc! Big Grin Zobaczymy co przyniosa kolejne. Wczoraj bylo w miare przyzwoicie. Niestety trzeba tez wracac do rzeczywistosc i przygotowac sie do powrotu do szkoly po przerwie swiatecznej. Tongue A i jeszcze pytano mnie, ile zarobilem w grudniu. Byla to kwota $128! Także w miare przyzwoicie. Big Grin Do nastepnego! Smile



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 06-01-2016 00:55

Dni 40, 41


Co zrobiłem?


- znalazłem dwie nisze, ktore juz maja troche czasu, ale moze cos z tego bedzie,
- stworzyłem do nich hacki, napisałem posty i wrzuciłem je na strone,
- zaindeksowalem linki z postami w Google Webmaster Tools,
- spingowałem dodane posty na massping.org,
- dodałem backlinki na reddicie jako posty tekstowe,
- spingowalem backlinki z reddita również na massping.org, ale jak zawsze pod innymi keywordami

Wejścia na stronę :

[Obrazek: 79xN5mY.png]

Zarobki :

[Obrazek: l8rXi8i.png]

W dniu dzisiejszym na stronie wybił 50 post! Idea Chyba wlasnie z tej okazji zostałem dosc solidnie wynagrodzony w dniu wczorajszym i dzisiejszym porzadnymi zarobkami. Naprawde bardzo fajne 2 dni, milo sie patrzy na efekty pracy. Dzisiaj jestem juz mega zmeczony, ale na szczescie jutro wolne od szkoly, dlatego porzadnie sie wyspie! Big Grin Trzymajcie sie i do nastepnego! Cool



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - kukuspl - 06-01-2016 15:23

Gratuluje zarobków, jest coraz lepiej, jednak stosunek viewsów do clicków jest rzeczywiście słaby, gdybyś ją poprawił mogłbyś praktycznie podwoić zarobki, u mnie wygląda to tak [Obrazek: FbxDHSl.jpg]
więc jak widzisz trochę tracisz, mam nadzieję że sobie z tym poradzisz w jakiś sposób Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - DBZ - 06-01-2016 15:36

Progres jest a to najważniejsze powodzenia w zarobieniu jak największej sumy Smile