Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D (/Temat-Len-po-dlugiej-przerwie-bierze-sie-do-roboty-D-124112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 21-12-2015 21:40

Dzień 31


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze, która jest dość nowa i jej popularność szybko rośnie,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na stronke,
- zaindeksowalem niszę w webmasterze Google,
- spingowałem wrzucony post na stronce massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie jako post tekstowy,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org, ale jak zawsze pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: HN9PkxH.png]

Zarobki :

[Obrazek: rID16FC.png]

Na stronie zawitał 40 post (ale ten czas leci). Niestety w ostatnich dniach nad moją stroną zawisły czarne chmury. Jesli chodzi o zarobki dzisiejszego dnia, to nawet nie bede tego komentowal. Tongue Juz mam chyba 3 czy 4 dzien z rzedu, jak jest lekka "masakra" jesli chodzi o zarobki. Ale czy mnie to demotywuje ? Wrecz przeciwnie. W czwartek wyjezdzam na swieta i wracam dopiero w niedziele, wiec opuszcza mnie 2-3 dni postowania. Z tego tez powodu w dniu wczorajszym, ktory powinien byl byc dniem wolnym od pracy (niedziela), dodalem 2 POSTY na strone. Takze caly czas motywacja trzyma sie kupy. Jestem swiadom tego, ze po prostu moje zarobki wygladac beda jak parabola. Zaczynalem od jakichs tam zarobkow na gorze, teraz obnizylem sie do wierzcholka, ktorym sa wlasnie te "czarne chmury", ale pozniej wraz z uplywem czasu i dochodzeniem kolejnych postow bede w fazie drugiego ramienia paraboli, ktory bedzie piął sie do gory ku nieskonczonosci. Troszke sie rozpisalem. Takze zostawiam was narazie z tym i do jutra! Big Grin



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - Krakersik - 21-12-2015 21:42

To się nazywa dobra motywacja. Kiedy mi wpadał 1-2 leady przy kilkuset wyświetleniach to krew mnie zalewała od razu Rolleyes


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 21-12-2015 22:18

(21-12-2015 21:42)Krakersik napisał(a):  To się nazywa dobra motywacja. Kiedy mi wpadał 1-2 leady przy kilkuset wyświetleniach to krew mnie zalewała od razu Rolleyes

Dobrze widzieć opinie osoby, która wie jak to jest! Big Grin


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - BooDzioo - 21-12-2015 22:42

Ładnie się zapowiada, życzę powodzenia Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - kukuspl - 22-12-2015 00:44

Nie ma co się przejmować kilkoma słabszymi dniami, zarobek na ppa bywa paraboliczny, więc jutro może być zupełnie inaczej Wink Ja wczoraj dzień zakończyłem z rekordową dniówką i z rekordową ilością leadów, a dziś nie zarobiłem nic, ale też się tym nie przejmuje, najważniejsze jest żeby się nie poddawać i pracować dalej, a zarobki się w końcu ustabilizują Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 22-12-2015 19:23

Dzień 32


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze, która jest w miarę nowa i nie widze zbytniej konkurencji na nią,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na strone,
- zaindeksowalem niszę w Google,
- spingowałem wrzucony post na massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie w psotaci posta tekstowego,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org, ale pod innym keywordem.

Wejścia na stronę :

[Obrazek: eoSR34S.png]

Zarobki :

[Obrazek: TUlXCiy.png]

Jak widać nie warto się poddawać. Bałem się o to wczorajsze $0, budze sie rano, a tu $5, takze jest super. Dzisiaj juz wpadly 3 leady, ktore daja mi $3, wiec minimum osiagniete (moim minimum jest, a by w danym dniu nie bylo $0). Zobaczymy co noc przyniesie. Także pamietajcie, ze nie warto sie poddawac! Siemanko. Cool



RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - patryk0407 - 23-12-2015 13:25

Ładnie Ci idzie, ale masz bardzo niską skuteczność :/
Popracuj nad tym wyglądem mirrorow, gdyż na cpagrip, można je dowolnie dostosowywać Smile
Popracuj tak aby na te ~150 views, była conajmniej 100 clicks Smile
Powodzenia!


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 23-12-2015 14:26

(23-12-2015 13:25)patryk0407 napisał(a):  Ładnie Ci idzie, ale masz bardzo niską skuteczność :/
Popracuj nad tym wyglądem mirrorow, gdyż na cpagrip, można je dowolnie dostosowywać Smile
Popracuj tak aby na te ~150 views, była conajmniej 100 clicks Smile
Powodzenia!

Właśnie nie wiem czym jest spowodowana ta niska skuteczność. Wszystko staram sie w miare mozliwosci najlepiej dopasowac. Mirrory cpagrip sa graficznie dopracowane niemal idealnie, z kazdym waznym opisem i zacheta do pobrania. Może też to być spowodowane tym, że dużo osób , które chcą pobrać hacka nie wie, że ten link to survey. Bo ogolnie views nalicza wtedy, gdy ktos kliknie na "Download" już wewnatrz mirrora, a clicks, gdy kliknie na ktoras z ofert, ktora mu zaliczylo. Wiec dlatego bycmoze sa to tak duze dysproporcje. Moze to z czasem minie Tongue
Dzieki za wsparcie! Big Grin


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - patryk0407 - 23-12-2015 17:06

(23-12-2015 14:26)adek112233 napisał(a):  Właśnie nie wiem czym jest spowodowana ta niska skuteczność. Wszystko staram sie w miare mozliwosci najlepiej dopasowac. Mirrory cpagrip sa graficznie dopracowane niemal idealnie, z kazdym waznym opisem i zacheta do pobrania. Może też to być spowodowane tym, że dużo osób , które chcą pobrać hacka nie wie, że ten link to survey. Bo ogolnie views nalicza wtedy, gdy ktos kliknie na "Download" już wewnatrz mirrora, a clicks, gdy kliknie na ktoras z ofert, ktora mu zaliczylo. Wiec dlatego bycmoze sa to tak duze dysproporcje. Moze to z czasem minie Tongue
Dzieki za wsparcie! Big Grin

A zrób gateway Smile że po kliknięciu w Download, ukazują się oferty Smile
no spróbuj metodą prób i błędów, bo na prawdę dużo tracisz Smile
PS. Oferty masz odblokowane czy posiadasz mało ofert, np. na Polske? Ile masz ofert dla naszych rodaków? Smile


RE: Leń po długiej przerwie bierze się do roboty! :D - adek112233 - 23-12-2015 17:26

Dzień 33


Co dzisiaj zrobiłem?


- znalazłem nisze, która ma dopiero kilka dni i może być popularna,
- zrobiłem do niej hacka w Visual Basic, napisałem posta i dodałem go na strone,
- zaindeksowalem niszę w Google,
- spingowałem wrzucony post na massping.org ,
- dodałem backlinka na reddicie w psotaci posta tekstowego,
- link do backlinka wrzuciłem też na massping.org, ale pod innym keywordem.

Wejścia na stronę (stan na godzine 18) :

[Obrazek: goePZvC.png]

Zarobki (stan na godzine 18) :

[Obrazek: bcAbLQA.png]

Dzisiaj dodaje troche wczesniej posta, bo mam pare rzeczy do ogarniecia jeszcze i przygotowuje sie w koncu na 4-dniowy odpoczynek <3. Wczoraj cos wpadlo, dzisiaj juz tez, takze 0 na pewno nie bedzie! Big Grin Pozostaje mi wiec tylko zyczyc, zebyscie doswiadczyli fajnych rodzinnych swiat (mimo braku sniegu Tongue), spotkali bogatego Mikołaja i oczywiście jak to na takim forum - DUŻYCH ZAROBKÓW. Big Grin Do zobaczenia po niedzieli.

Wesołych Świąt! Idea